Posteljica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Anonimen -> Posteljica (10.5.2005 18:51:09)

Danes sem dobila posteljico za :duda: in sva jo z fantom tudi sestavila:bravo::love:9nebesa.Naredila sva tako da bo jogi čim višje-amapk se mi zdi, da je vse skupaj previsoko zgoraj:ups:
Koliko imate spuščen jogi v posteljici?Meni od zgornje stranice pa do jogija pride priblizno 10cm:zmeden:
Pa še nekaj,ali mora imet posteljica varovalo za pri glavici?Kajti zdaj mi nobeno ne paše noter, ker gledajo zgoraj na posteljici ven:zmeden:

Razmišljam, da bom morala dat na 2 stopnjo jogi:muca:

Lp, nina




Annny -> Posteljica (10.5.2005 19:13:48)

Ola,

a sta potem vzela tisto od Lip-a Poljčane?
Naša je do 7. meseca spala 'zgoraj'...ehm, kolikor je pač spala v posteljici..predvsem čez dan.
Zdaj pa se je začela postavljati na nogice (mislim Naja, ne posteljica:)- )..pa sva ležišče spustila v spodnji položaj.
Verjemi, da te bo bolel križ od dvigovanja, če boš posteljico že na začetku čisto spustila!

Papa




Anonimen -> Posteljica (10.5.2005 19:39:33)

Jah sej na to razmišljam, da me bo križ hitro bolel pa vse,samo se mi zdi da se bi lahko hitro ven prevrgel.10cm ni ravno visoko:zmeden:
Ali je na vseh posteljicah tak?Koliko vam je merlo od zgoraj do jogija?:zmeden:

Kupla pa sva posteljico Jakob iz pikapolonice(imaš v katalogu za videt) in je super drugače!:bravo:




Anja167 -> Posteljica (10.5.2005 20:23:48)

Boš videla, tak majčken otrok se še ne bo mogel ven prevrniti, tako da komot začnete na najvišjem položaju.




Margareta -> Posteljica (10.5.2005 23:52:27)

Midva sva imela cisto isti problem, najprej sva dala jogi na najvišjo, samo potem je tista obroba ful preveč čez gledala:)-
pa sva spustila eno nižje, ampak bo verjetno res, da se bo težje sklanjat. Ne vem.




Stran: [1]