RE: za tiste ki ste rodile z epiduralno ali ultivo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


Adryanca -> RE: za tiste ki ste rodile z epiduralno ali ultivo (3.11.2011 20:42:33)

Moja najboljša prijateljica je rodila z Ultivo in 2x, oba zdrava fantka [sm=bravo.gif]... In ker zase vem, da spadam med ljudi, ki imajo visoki prag bolečine, se bom verjetno odločila za Ultivo. Seveda pa se bom prej posvetovala z G.

Vso srečo vsem [sm=nosecka.gif], ki bomo rodile [sm=bravo.gif]!




miskica1983 -> RE: za tiste ki ste rodile z epiduralno ali ultivo (8.11.2011 15:27:17)

Živjo, eno vprašanje - mogoče je že katera kaj pisala o tem, pa vseeno, podatek iz prve roke potrebujem - bila sem na predavanju v Postojni za EA, dobila potrdilo o tem ter papirje za podpisat, katere domnevam da takrat prinesem s seboj. No moje vprašanje je, ali se je potrebno prej za EA dogovoriti (z anesteziologom, zdravnikom, moraš prej kaj podpisati ? ) ali pač samo prideš na dan D tja, podpišeš izjavo in to je to ?


Ful hvala za odgovor




nusi -> RE: za tiste ki ste rodile z epiduralno ali ultivo (8.11.2011 18:35:32)

prednost postojne je ravno ta, daa imajo anesteziologe 24 ur na dan na razpolago, zato se ni treba nič dogovarjat. Ko prideš rodit poveš, da hočeš ea, jim daš podpisano izjavo, ki si jo že dobila, če jo pozabiš, ti dajo novo tam in to je to.




miskica1983 -> RE: za tiste ki ste rodile z epiduralno ali ultivo (8.11.2011 22:00:28)


IZVIRNO SPOROČILO: nusi

prednost postojne je ravno ta, daa imajo anesteziologe 24 ur na dan na razpolago, zato se ni treba nič dogovarjat. Ko prideš rodit poveš, da hočeš ea, jim daš podpisano izjavo, ki si jo že dobila, če jo pozabiš, ti dajo novo tam in to je to.



Hvala za odgovor[sm=smiley1.gif]




Mysy -> RE: za tiste ki ste rodile z epiduralno ali ultivo (29.11.2011 19:13:02)

Epiduralna v Brežicah - vem, da ni 24 ur "dosegljiva", to je pa tudi vse[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Lahko katera kaj več pove? Dobre/slabe izkušnje?? 




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]