skoraj nič ne pije (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


Alči -> skoraj nič ne pije (14.4.2009 20:41:12)

MOJ sin je star dobrih 9m, ne dojiva se več, razen mogoče enkrat ponoči, pa še to se bolj crklja da zaspi nazaj kot pa da se naje./napije. Problem je, da noče nič pit, ne soka, ne AM, sploh pa ne po flaški. "Najraje" ima pomarančni sok-sveže stisnjen, ampak to popije po žlički, 2-3 požirke, pa konc. Res, da je plenička čist super polulana, ampak ko gledam mal ostale otročke vsi skos neki žulijo po flaškah, naš pa nič... A ne potrebuje, al kaj je...A imate kak nasvet, kako mu "uturit" pijačo? Hvala.




veveričica -> RE: skoraj nič ne pije (14.4.2009 20:43:06)

alči kako dobro te razumem .moja 8 mesečna punčka  je ista.nimam pametnega nasveta.žal.očitno nista žejna




Netopirčy81 -> RE: skoraj nič ne pije (14.4.2009 21:01:56)

Tekočino lahko dobi tudi preko juhe, sadja in zelenjave. Probaj mu dati vodo...Drgač ti pa ne vem pomagat. Dvomim, da otrok ne bi bil žejen...Če ne pa vpraši še pediatra.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.4.2009 21:10:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ZvezdicaZaspanka -> RE: skoraj nič ne pije (14.4.2009 21:28:22)

Ne sekiraj se. Važno, da je plenčka polulana. Moja dva do 8 meseca nista hotela niti kapljice tekočine...edino AM. Potem pa kar naenkrat, skoraj čez noč, je bil čaj zakon...in sta ga kar naenkrat fuuul spila. In še danes pri 13m je zakon. Tako da, še malo počakaj, pa bo tudi tvoj pil...ko bo rabil. Mu pa vsake toliko ponudi, pa tudi če zavrne.




Tisana -> RE: skoraj nič ne pije (15.4.2009 20:30:10)

IZVIRNO SPOROČILO: Alči

MOJ sin je star dobrih 9m, ne dojiva se več, razen mogoče enkrat ponoči, pa še to se bolj crklja da zaspi nazaj kot pa da se naje./napije. Problem je, da noče nič pit, ne soka, ne AM, sploh pa ne po flaški. "Najraje" ima pomarančni sok-sveže stisnjen, ampak to popije po žlički, 2-3 požirke, pa konc. Res, da je plenička čist super polulana, ampak ko gledam mal ostale otročke vsi skos neki žulijo po flaškah, naš pa nič... A ne potrebuje, al kaj je...A imate kak nasvet, kako mu "uturit" pijačo? Hvala.
 Jaz bi najprej poskusila z vodo in pa kar po kozarčku, če mu flaša ne potegne. Sicer pa, če ne bo in ne bo šlo, bo pa treba po žlički. Mi smo imeli celo obdobje, ko smo jo hranili z mlekom po žlički. Pa še dobro, da vse mine. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Toja22 -> RE: skoraj nič ne pije (16.4.2009 9:10:29)

Probaj s pomarančnim sokom. Jaz moji stisnem zjutraj pol pomaranče ( dobim okol 30-40ml) in redčim z vodo tako da dobim dva deci. Popoldan ponovim z drugo polovičko. In pri nas samo to užge. Nobena voda, noben nesladkan čaj... Stari smo pa 10 mescev in to prakticiramo že dober mesec





botrca -> RE: skoraj nič ne pije (18.4.2009 23:07:24)

Daj mu samo vodo, probaj po žlički. Kupi mu magični lonček. Moj tudi do nekje 8. meseca ni hotel nič pit. Zdaj pije samo vodo.




Veselka21 -> RE: skoraj nič ne pije (19.4.2009 11:45:37)

Probaj mogoče s Frutkom - sokom. Jaz ga redčim s prekuhano vodo. To spije v šusu, nesladkan čaj gre pa bolj počasi (in v manjši količini) po grlu [sm=smiley36.gif]




silmarillion -> RE: skoraj nič ne pije (21.4.2009 18:48:06)

Poskusi z različnimi metodami enkrat iz kozarčka, enkrat iz flaške, nato po žlički. Moja hči Gaja najraje pije iz plastenke.




Stran: [1]