|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povračilo potnih stroškov
16.4.2009 12:52:19   
sasha22
Delodajalec mi plačuje mesečno vozovnico za avtobus, vendar mi od tega zneska odšteje praznike npr. v aprilu mi bodo odšteli za 13. in 27. ko je praznik. Se pravi, da bom namesto 100€ dobila 90€ (znesek je vsak mesec enak, neglede na število delovnih dni, odštejejo pa praznike), čeprav sem jaz morala kupit to mesečno vozovnico in ni bila zaradi praznikov nič cenejša. Razumem, da mi odštejejo dneve ko imam dopust ali bolniško, ni mi pa jasno kako je s prazniki. Ali mi nebi morali potem plačavati dnevnih vozovnic?

Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povračilo potnih stroškov
16.4.2009 13:11:37   
emaa
Ali imate praznike za delovne dneve, če ne, potem ti pa res ne more prevoza odšteti, ker pol po tej logiki naj bi ga tudi za nedeljo. Odšteje se ga za delovne dneve, če te ni, praznik je dela prost dan, kar povej mu to. Oz. tistemu, ki obračunava plače, pa ne se pustit odgnat s tem, da tako delajo vsem, nekdo se pač mora prvi pritožit. 

(odgovor članu sasha22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povračilo potnih stroškov
16.4.2009 13:58:59   
Kliki
Mi imamo tako da tisti dan ko te ni v službi ne dobiš plačanega prevoza. Če pa delam cev mesec in nakoncu znesek delim z delovnimi dnevi pa imam placan avtobus samo v eno smer.

Saj meni k se vozim z avto še znese, sodelovka mora pa dati še enkrat toliko zraven k se vozi z busom.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povračilo potnih stroškov
16.4.2009 16:21:40   
blazka
Moje mnenje: če ti plačujejo mesečno vozovnico potem ti morajo plačat celo. Če ti pa po dnevih, pol se pa itak šteje samo št. dni, ko si dejansko delala.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povračilo potnih stroškov
16.4.2009 17:48:03   
sasha22
Praznike imamo proste, prav tako sobote in nedelje.
Bom rekla, da naj preverijo še enkrat, ker mi je res čudno, da kar odštejejo.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povračilo potnih stroškov
17.4.2009 12:41:33   
liliana
Lahko ti komot odštejejo.....ker povračilo prevoza se upošteva le za delovne dni ne glede na to ali se za povračilo upošteva mesečna vozovnica ali dnevna karta.....

Minimalni znesek povračila potnih stroškov pa je določen v kolektivni pogodbi dejanovsti in delodajalec ti je dolžan plačati le tega.....vse nad tem je odvisno od dogovora......

(odgovor članu sasha22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povračilo potnih stroškov
22.4.2009 17:16:52   
josephine27
tud pri nas plačajo prevoz samo za tiste dneve ko prideš v službo

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povračilo potnih stroškov
23.4.2009 8:23:58   
elevitka
Takole gre:

NAČIN OBRAČUNAVANJA POVRAČIL POTNIH STROŠKOV

(1)  Stroški prevoza se povrnejo za dejansko število dni prisotnosti zaposlenega na delu, če je teh dni manj kakor deset in je glede na način obračunavanja teh stroškov v povezavi s cenami mesečne, kombinirane ali pavšalne vozovnice, za delodajalca to ceneje.

(2)  V primerih, ko število prihodov in odhodov na delo in z dela ni enako številu dni prisotnosti na delu, se za obračun višine povračila upošteva število dejanskih prihodov in odhodov na oziroma z dela.

(3)  V primeru iz prvega in drugega odstavka tega člena se stroški prevoza obračunavajo tako, da je višina povračila dvakratnik cene enosmerne vozovnice za dneve dejanskih prevozov na delo oziroma cena povratne vozovnice za dneve dejanskih prevozov na delo. Za ceno enosmerne vozovnice v avtobusnem mestnem prometu se upošteva cena žetona.

(4)  Ne glede na prvi odstavek tega člena, se zaposlenemu v vsakem primeru povrnejo stroški v višini mesečne, kombinirane ali pavšalne vozovnice, če predloži dokazilo o dejanskem nakupu mesečne, kombinirane ali pavšalne vozovnice.

POMEMBNO:  Gre za ceno najcenejše vozovnice po veljavnem ceniku prevoznika (mesečna vozovnica v mestnem prometu, mesečna vozovnica v medkrajevnem prometu, kombinirana vozovnica, pavšalna vozovnica, žeton) in cena enosmerne (enkratne) oziroma povratne vozovnice.

< Sporočilo je popravil elevitka -- 23.4.2009 8:26:45 >


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: povračilo potnih stroškov
23.4.2009 15:51:43   
liliana
Ja takole gre.....vendar zgolj po Uredbi o povračilu stroškov prevoza na delo in z dela javnim uslužbencem in funkcionarjem v državni upravi.......

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: povračilo potnih stroškov
5.5.2009 12:20:07   
Tasika
Zakon pravi, da mora delodajalec povrniti najmanj 60% najcenejše vozovnice.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?