Bela Masajka (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Knjiga, film in glasba



Sporočilo


tanjusi -> Bela Masajka (18.4.2009 11:12:31)

Po moje že predebatirana knjiga, ampak jaz sem šele zdaj prebrala prvi in drugi del , tretjega še čakam. Pa moram rečt da so me knjige , sploh pa njihova avtorica močno pritegnile, glede na to da Corine opisuje svoje življenje  lahko rečem samo ,,kapo dol,,.V knjižnici imam rezerviran še tretji del ampak ne vem kdaj ga bomn dobila, razmišljam poa  da bi si te tri knjige kar kupila .
Res kadar se mi zdi da česa ne bom zmogla pomislim na to Corino in gre takoj laže.




hrabra miška -> RE: Bela Masajka (18.4.2009 11:57:07)

Res so super, vse tri knjige. Jaz sem jih najprej prebrala, potem sem pa gledala film. Pa film ni pol toliko dober kot knjiga. Tudi jaz se večkrat spomnem na Corine, ko mislim da nam je težko, potem kmalu spremenim mišlenje,ker vem da je nekje še huje.




al1* -> RE: Bela Masajka (18.4.2009 12:46:06)

Jaz sem verjetno ena redkih, ki mi knjiga ni bila všeč. Skozi vso knjigo sem se spraševala, kako je bila lahko tako brez pameti in naivna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].

Stvar okusa pač.




tanjusi -> RE: Bela Masajka (18.4.2009 14:38:24)

Skozi vso knjigo sem se spraševala, kako je bila lahko tako brez pameti in naivnauser posted image

Se strinjam s tabo, tudi jaz sem se vseskozi spraševala, kako dolgo bo še zdržala in kdaj bo prišla k pameti, zato pa  me je knjiga pritegnila in sem jo mogla prebrati na dušek.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.4.2009 22:04:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]