HIPP-ova prva mlečna kašica! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


vrtnica123 -> HIPP-ova prva mlečna kašica! (23.4.2009 15:02:30)

A ima katera izkušnje s to kašico- in kdaj jo je začela dajat- na embalaži sicer piše od 4 mesca starosti!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.4.2009 19:03:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sanelaa -> RE: HIPP-ova prva mlečna kašica! (24.4.2009 8:16:09)

mi tudi hippove kupujemo. 




lilly18maj -> RE: HIPP-ova prva mlečna kašica! (28.4.2009 13:04:32)

Vrtnica 123!
Moja hčerkica je stara skoraj 4 mesece (5 dni ji še fali) in je z užitkom sprejela kašico. Dajem ji po žlički in ne po flaški. Hrana v flaši je nekaj najboljšega, če želite otroku rezervirati ortodonta že v naprej. Sem namreč ortodontski tehnik in imamo veliko otrok z napako, ki izhaja iz zgodnjega otroštva (predvsem zaradi flašk).
LP, Lilly




mamaemem -> RE: HIPP-ova prva mlečna kašica! (28.4.2009 21:12:25)

živjo,

mi lahko katera pove, ali vse začetne riževe kašice vsebujejo prilagojeno mleko oz.mleko v prahu?

hvala




onur -> RE: HIPP-ova prva mlečna kašica! (29.4.2009 18:07:02)

mi lahko katera pove, ali vse začetne riževe kašice vsebujejo prilagojeno mleko oz.mleko v prahu?


milupina bio riževa kašica ne vsebuje mleka in jo mešaš z mlekom




ANIME -> RE: HIPP-ova prva mlečna kašica! (1.5.2009 8:50:01)

IZVIRNO SPOROČILO: lilly18maj

Vrtnica 123!
Moja hčerkica je stara skoraj 4 mesece (5 dni ji še fali) in je z užitkom sprejela kašico. Dajem ji po žlički in ne po flaški. Hrana v flaši je nekaj najboljšega, če želite otroku rezervirati ortodonta že v naprej. Sem namreč ortodontski tehnik in imamo veliko otrok z napako, ki izhaja iz zgodnjega otroštva (predvsem zaradi flašk).
LP, Lilly


kako pa je potem s tistimi, ki se hranijo po flaški ... mojadva sta namereč ves čas hranjena po flaški, gosta hrana pa je vsa po žlici ... a so tu tudi lahko posledice?
pa kako je z dudo?
hvala za odgovor




črticaa -> RE: HIPP-ova prva mlečna kašica! (3.5.2009 22:19:28)

IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

IZVIRNO SPOROČILO: lilly18maj

Vrtnica 123!
Moja hčerkica je stara skoraj 4 mesece (5 dni ji še fali) in je z užitkom sprejela kašico. Dajem ji po žlički in ne po flaški. Hrana v flaši je nekaj najboljšega, če želite otroku rezervirati ortodonta že v naprej. Sem namreč ortodontski tehnik in imamo veliko otrok z napako, ki izhaja iz zgodnjega otroštva (predvsem zaradi flašk).
LP, Lilly


kako pa je potem s tistimi, ki se hranijo po flaški ... mojadva sta namereč ves čas hranjena po flaški, gosta hrana pa je vsa po žlici ... a so tu tudi lahko posledice?
pa kako je z dudo?
hvala za odgovor



ja jz sm tud na tem,...
prosm tud jz za odgovor




Stran: [1]