e-bay (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Žaka -> e-bay (25.4.2009 12:51:15)

Živjo !

Ali je katera že kupovala preko e-baya ? Ena zanka si je naročila prelepo poročno obleko. Zanima me, nisem bila še nikoli na e-bay strani. Kateri spletni naslov moram odtipkati.....in kaj potem ? Hvala vam




pipic -> RE: e-bay (25.4.2009 14:39:52)

greš na ebay,v iskalnik vtipkaš to kar iščeš in dobiš ven zadetke.
Ebay.com  ,ebay.de  ,ebay.uk  itd




lenčy -> RE: e-bay (8.7.2009 13:49:45)

nič težkega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
greš na ebay, kjer si izbereš državo, od kjer bi kaj kupila. potem imaš pa razne kategorije za iskat, lahko pa tudi v iskalnik vpišeš, kaj potrebuješ.
sm če hočeš kej kupit, moraš bit prej včlanjen na tej strani.
in ko kupuješ, bodi pozorna na poštnino, ki jo boš morala plačati, pazi, da ne bo previsoka...
moj že neki časa kupuje tm gor in sva zelo zadovoljna. če kaj potrebuješ, piši na ZS, pa ti bom poskušala pomagati.

LP




NATAŠA35 -> RE: e-bay (8.7.2009 13:53:11)

greš na e-bay stran, izbereš si državo - najbolje je iskati na nemškem, avstrijskem ter angleškem ebay, ker potem ne plačuješ carine...biti moraš tudi registrirana, kar ti velja na vseh ebay-ih...najbolje je imeti plačilno kartico - visa, samo potem si moraš ustvariti še tam račun, če ne pa jih ima večina možnost nakazila na trr




BaniT -> RE: e-bay (9.7.2009 12:23:27)

Če te zanima, kako je z naročeno robo, ti lahko povem da je (iz lastnih izkušenj) v redu.
Sicer sem si bila sama kriva, ker sem naročila večjo obleko (sem se bala, da bo premajhna) in mi jo mora sedaj šivilja malo popraviti. Drugače sem pa zadovoljna.

Za skoraj 3x nižjo ceno od izposoje (sodelavka je dala 600€), sem kupila lepo poročno obleko.




Stran: [1]