fluorove tabletke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bela -> fluorove tabletke (13.5.2005 8:25:50)

kako je s temi tabletkami, mene je mal strah jih dajat malemu.
Sm slišala, da so zelo škodljive in tud zobozdravnica ni glih dala pozitivnega mnenja glede njih.
Znanstveniki trdijo, da je fluor strupen in so ga iz nekaterih zobnih past izločili.




Anonimen -> fluorove tabletke (13.5.2005 8:35:10)

Mi smo te tabletke dobili prejšnji teden. Meni je pediater rekel, da bodo zobki kasneje močnejši. Jaz dajem ta mali (za zdaj). Stara je 1 leto, in ima 1/2 zob. :)




Jančika_ -> fluorove tabletke (13.5.2005 8:43:51)

Moj foter je zobozdravnik, dolgo je delal kot šolski z., pa mi jih je odsvetoval. Ne vem sicer, kdaj se to dobi pri pediatru, mi jih še nismo.




dory -> fluorove tabletke (13.5.2005 8:44:18)

Pr nas jih sploh niso dajal...




Blink1 -> fluorove tabletke (13.5.2005 8:48:11)

MI smo jih dobili na posv. pri 9. mesecu. Dam ji 1-2 na teden. Danes je dobila prvo.




Anonimen -> fluorove tabletke (13.5.2005 8:49:34)

Nam ni noben nikol nč reku - ne pediater ne zobar.




lin -> fluorove tabletke (13.5.2005 9:21:33)

Nam jih je dala pediatrinja.
Ker sem bla tudi sama v dvomih,ker sem slišala veliko slabega o njih(tabletkah)sem povprašala mojo pediatrinjo, kateri mi je povedala:
Da to je bil preplah ker v nekaterih državah (mislim da Francija)niso kontrolirali stopnjo fluora v teh tabletkah in je bla prekomarna in zato so ble take posledice kot se govori.
Samo dostikrat ljudje slišimo samo nekaj na pol, pol pa takoj označimo za slabo.
Ona mi je rekla da mi zagotavlja,da pri nas v SLO redno preverjajo stopnjo fluora v teh tabletkah in da kao SLo je vzgled vsem ostalim državam na podroćju tega,da se kao nekateri hodijo k nam šolat,......to so njene besede.
Mene je prepričala in ji dajem vsak dan eno,no kakšen dan tudi pozabimo.
Je pa moja svakinja dajala svoji punčki redno in ima zelo lepe zobke,čeprav onadva nimata nevem kako lepih:)
Mi je pa rekla še to da ona mi jih priporča ,nemore me pa prisilit!




Blink1 -> fluorove tabletke (13.5.2005 9:29:05)

Hmmm....Lin. Meni je rekla pediatrinja 3 na teden, ne vsak dan eno.:zmeden2:




puncica -> fluorove tabletke (13.5.2005 10:52:46)

Mi smo ji dajal, oz. ji dajemo ko se že spomnim, joj zdej pa že dolgo nisem dala, kak mesec. Mater morm kako tabletko poturit:)-




dory -> fluorove tabletke (13.5.2005 10:54:05)

Pri nas so jih ukinil baje...ravno zaradi dvomljivosti o strupenosti...




Anonimen -> fluorove tabletke (13.5.2005 11:06:20)

Ja, mi jih tudi nismo nikoli nikjer dobili. No ja, pri zobarju še nismo bili. Ampak mu jih ne bom dala.




Anonimen -> fluorove tabletke (13.5.2005 12:41:57)

Jaz jih jem. Če meni škodi... pa... - saj so moji tako ali tako full slabi (zboje namreč).:)-:)-:)-:)-:)-:)-




piščanc -> fluorove tabletke (13.5.2005 13:59:03)

mi jih pri prvi nismo dobili, je bila pediatrinja proti naj bi delale krhke in rumene zobke), pa imamo še vedno lepe zobke




Stran: [1]