terra naturi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


okon -> terra naturi (4.5.2009 13:03:51)

Ali imate kakšne izkušnje s kozmetiko terra naturi, ki se jo dobi v Mullerju? To naj bi bila naravna kozmetika, kar se mi glede na ceno zdi malo čudno. Ponavadi so naravne kozmetike kar občutno dražje.




urška -> RE: terra naturi (4.5.2009 14:01:34)

ta kozmetika je muellerjeva znamka, tako kot recimo alverde od dm-ja. zato sta tudi cenovno ugodnejši. obe imata BDIH certifikat in mislim, da imata obe tudi VEGAN certifikat. kar pomeni, da sta naravni, da nista testirani na živalih in da sestavine niso živalskega izvora. več o teh certifikatih poišči na netu.

drugače pa sama uporabljam mleko za čiščenje obraza in tonik. tistega za občutljivo kožo. meni je všeč.




okon -> RE: terra naturi (5.5.2009 8:02:27)

Hvala za informacijo!




monita -> RE: terra naturi (11.2.2012 17:35:58)

a še katera uporablja to kozmetiko???
a dekorativna kozmetika je tudi že pri nas???




tosja -> RE: terra naturi (13.2.2012 10:34:36)

Uporabljam balzam za telo kakavovo maslo&vanilija [sm=bravo.gif], še boljše pa olje za telo med&mandelj[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




monita -> RE: terra naturi (22.2.2012 8:01:49)

sem si včeraj kupila še gel za tuširanje kakav&vanilija, pa kremo za obraz in odstranjevalec ličil karitejevo maslo&ribez od terra naturi in so super, in pa odstranjevalec ličil okrog oči imam je tudi zelo fajn...
šampon in balzam sem si pa kupila od himalaye, moram pa še sprobat... zraven sem pa še majčko dobila [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]