|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 9:13:20   
polho3006
da ste noseče. Moja postava ni ravno suhcena. Moj pravi da sem prijetno zaobljena. Sedaj sem v 6. tednu pričakovanja in moj dragi pravi da se je moj trebušček zaobljen na drugačen način kot je bil prej. Jaz sicer nimam takšnega občutka, le ko imam oblečene kavbojke si jih moram potisniti čisto pod pas da me ne tiščijo.
Punce kdaj se je vam začelo na telesu poznati da v sebi nosite novo življenje?

Lp!

P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 9:15:56   
baby blue
meni se ni poznalo do 12 tedna... takrat sem bila samo napihnjena inje bilo malo zaobljeno ja... se mi je pa začelo konkretno poznat kaj pa vem tam nekje 16, 17 teden ko ni bilo več napihnjenosti... nno zdej sem v 21t3d

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 9:23:19   
sashy
V prvi nosečnosti se mi je začel poznati tam 15, 16t, zdaj sem drugič noseča in sem v 12t pa se mi že malo pozna.

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 12:13:18   
Žaži
Sem tudi okrogla, pri prvi nosečnosti so me okoli 12t začele tiščati moje kavbojke, sedaj me pa že sedaj pri 5t tiščijouser posted image

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 12:42:11   
danijela in taja
men se je januarja že kr poznalo...rodila sem avgusta....pa nisem glih suhe postaVE....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 12:52:58   
tassika
Jaz sem suhcena, pa se mi zdaj pri 11t pozna, samo če oblečem kakšno oprijeto oblekico, pa še to zelo malo, bolj zvečer, ko je še želodček polnuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 12:54:58   
_melody_
Jaz sem morala pri 12. tednu že obleči nosečniške hlače.

_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 12:56:09   
summer410
jaz sem v 12 tednu in se mi pozna...tolko, da ne morem svojih noramlnih hlač več skup dobit....user posted image

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 14:20:52   
Tanik
sem v 19 t in še vedno nosim svoje hlače z nizkim pasom. z visokim pasom sem nehala nosit okoli 10t.
sem pa med suhimi po postavi.

na začetku sem bila edino napihnjena, sploh proti večeru.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 14:37:29   
altaja
Začel se je res poznat šele v 20. tednu, čeprav sem že od prvega dne gledala, čakala in si zamišljala kok se mi pozna. Sem bla zelo nestrpna, ampak zdej ga pa mam user posted image Nosečniške hlače sem si kupila že v 16. tednu čeprav takrat še ni bilo prave potrebe po njih. Zdaj sem v 24. tednu in je vsak dan lepši in večji.




_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 14:52:58   
Bojana82
Meni se je začelo poznati v 12em tednuuser posted image ....

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se vam poznalo...
6.5.2009 17:20:44   
cukr07
Sem prvič noseča in kar precej suhcena. Poznati se mi je začelo nekje v 13.-14. tednu, nosečniške hlače sem začela nosit v 16. tednu.
Sem se sicer še spravila v svoje hlače, vendar dokler sem stala je bilo še kar OK, ko sem se pa usedela, se mi je pa zdelo da se bom razpočila. user posted image

< Sporočilo je popravil cukr07 -- 6.5.2009 17:21:02 >


_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se vam poznalo...
7.5.2009 10:54:33   
toba
Ta teden user posted image  ...beri v 15 tednu.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj se vam poznalo...
7.5.2009 16:12:51   
Suzikaa
Jaz sem v 19. tednu pa se še mi ne pozna glih veliko. Malo bolj mam trebuhček kot normalno, ampak če kateri ne ve da sem noseča še ne pogrunta. 

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj se vam poznalo...
7.5.2009 16:19:23   
nikolinca
jst se nisem nič zredila,vse kavbojke so mi še prav,trebušček je pa že začel rasti in sem v 11t

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj se vam poznalo...
7.5.2009 16:34:24   
tulpek
Nosečniške kavbojke sem začela nosit po dopolnjenem 20. tednu, prej se mi je bolj malo poznalo. V 14 tednu se je začela poznat izboklina, ampak ne preko oblek, potem pa je šlo počasi naprej. Sedaj, po 21. tednu pa buši vidno raste in je vsak dan večji in se ga ne da več zgrešit.

Polho3006, v 6. tednu se ti zagotovo še ne pozna trebuh od nosečnosti. Možno pa je, da si zaradi hormonov in sprememb v telesu napihnjena.


< Sporočilo je popravil tulpek -- 7.5.2009 16:36:01 >

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj se vam poznalo...
29.5.2009 12:25:04   
caryn
meni se do nekje 12 t ni nič poznal trebušček, potem pa počasi in vztrajno raste...vendar še vedno nosim vse hlače, ki so mi bile pred zanositvijo malo bolj široke. za enkrat še ne nosim nobenih nosečniških oblek pa sem v 16t.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?