analni seks-menjavanje (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


Anonimen -> analni seks-menjavanje (8.5.2009 11:59:09)

Zanima me, če obstajajo kakšne posebne nevarnosti pri analnem? Npr. se mi zdi, da sem zasledila, da ni dobro da gre iz zadnjične odprtine pol v nožnico, da ne zaneseš kakšnih bakterij, ampak ni pa fajn, da je treba merkat, ker je fino, če malo menjaš (govorim zase).
Sva pa včeraj prvič tako (prej mi je bilo neprijetno) in ko sem šla danes na Wc je bilo kar precej sluzi, ki je bila malo krvava. A katera ve kaj več o tem, plis?




Anonimen -> RE: analni seks-menjavanje (8.5.2009 12:01:04)

ja , ni priporocljivo, ker iz anusa lahko preneses bakterije v noznico.....
to je to. simpl.
ce si imela pa krvavo sluz, pa te je lahko kaj ranil




bskrle -> RE: analni seks-menjavanje (8.5.2009 13:06:43)

Poglej na Pušenjakov forum, tam je nekaj dobrih odgovorov na tvoje vpr.




Anonimen -> RE: analni seks-menjavanje (8.5.2009 15:28:05)

Meni tudi ni fajn analni, sam kaj ko moj na smrt uživa ob njem.Po porodu si cel razvlečen.
Tudi meni  potem malo krvavi, pa mala ranica se mi nardi.Seveda pa ne smeš iz anal. v vaginalni.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.5.2009 23:36:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ronja -> RE: analni seks-menjavanje (10.5.2009 10:30:53)

Izkušenj nimam, ampak teoretično verjetno ne bi bilo problemov, če bi za analo uporabljala kondome, pa ga dasta potem dol za nazaj v vagino... Sicer pa res ni dobro nosit bakterije iz zadnje luknje v sprednjo.




Anonimen -> RE: analni seks-menjavanje (10.5.2009 21:23:13)

meni je prva misel ob analnem higiena in možnost prenosa bakterij. kljub temu, da lahko analni del dobro umiješ znotraj, so ponavadi bakterije bolj prefrigane kot si mislimo ljudje. in to je prvi razlog, zakaj analnega ne prakticiram, saj je moja nožnica že tako preveč občutljiva.
bi se pa strinjala s predhodnicami, da ne bi bil odveč kondom ali pa da ko se spravite v analo, da tam tudi ostanete. pa dobro podmažte, da se vam ne bo venomer vnemalo, ko se vam ranice ne bodo celile in boste potem že iz tega naslova potem kaj fasale.




loredana -> RE: analni seks-menjavanje (12.5.2009 19:06:30)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni tudi ni fajn analni, sam kaj ko moj na smrt uživa ob njem.Po porodu si cel razvlečen.
Tudi meni  potem malo krvavi, pa mala ranica se mi nardi..


Svašta ženske kaj vse ste pripravljene ene delat......




črticaa -> RE: analni seks-menjavanje (17.5.2009 16:54:44)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me, če obstajajo kakšne posebne nevarnosti pri analnem? Npr. se mi zdi, da sem zasledila, da ni dobro da gre iz zadnjične odprtine pol v nožnico, da ne zaneseš kakšnih bakterij, ampak ni pa fajn, da je treba merkat, ker je fino, če malo menjaš (govorim zase). mi2 sva dokler nism jz lažjiga vnetja fasala,.. zj pa najprej v V poj pa u A
Sva pa včeraj prvič tako (prej mi je bilo neprijetno) in ko sem šla danes na Wc je bilo kar precej sluzi, ki je bila malo krvava. A katera ve kaj več o tem, plis?




Stran: [1]