alergija na cvetni prah (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


tanjusi -> alergija na cvetni prah (9.5.2009 18:05:58)

Prepričana sem da imam alergijo na cvetni prah- izcedek in težje dihanje skozi nos, ob jutrih povsem gnojen izcedek,doma ima claritin in letizen , kaj mislite ali naj vzamem katero izmed teh tablet in kako dolgo bi se naj jedlo , da je viden učinek?
Hvala za vaše mnenje!




Pigy -> RE: alergija na cvetni prah (9.5.2009 19:27:47)

jaz jemljem letizen, vzamem po eno tableto na dan. Ponavadi ga jemljem nekje mesec ali mesec pa pol, tako vsako leto. Če boš claritine, ali letizen vzela, ti bo že jutri boljše.   lp




Gina -> RE: alergija na cvetni prah (9.5.2009 22:07:25)

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Če boš claritine, ali letizen vzela, ti bo že jutri boljše.   lp


Ni nujno. V večini blažjih alergij pa je resnica, da je po začetku jemanja zelo hitro boljše. Če ima pa zelo močno alergijo, ji lahko prime šele čez par dni. Vsaj z mano je tako. Moje telo se še kar bori, četudi grem proč od alergena, vsaj še par dni. Enako je, če ne jem ves čas tablet. Od začetka takoj tableti meni ne primejo.




Nanija -> RE: alergija na cvetni prah (13.5.2009 11:15:27)

Ravno te dni sem brala en članek o tem - poglej ga, mogoče ti pomaga! Vsebuje nasvete strokovnjakov:
http://www.informacija.net/za-vase-zdravje-in-izgled/naredite-nekaj-zase/lekarne/imate-tudi-vi-tezave-s-cvetnim-prahom/2299




citrončica -> RE: alergija na cvetni prah (14.5.2009 10:46:24)

Jaz imam alergijo na prah- cvetni, seneni nahod..., clatitine mi pomaga, sem pa zdaj po priporočilu v lekarni vzela kremo NISITA za nosno sluznico, in je bolje, vsaj veliko manj kiham...




šnucika -> RE: alergija na cvetni prah (15.5.2009 13:53:47)

zdravila dokaj hitro pomagajo,pri blagi alergiji že po pol ure....
jaz imam precej težav z alergijo in redno jemljem zdravila,pa mi oblažijo simptome,popolnoma pa mi jih odpravi le zima,ko nič več ne cveti[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




flora1 -> RE: alergija na cvetni prah (1.6.2009 0:02:05)

mislim, da moj brat uporablja letizen, ampak mu skoraj nič ne pomaga, kiha kot nor. ne sme v naravo, nikamor blizu trav. saj bo kmalu bolje, pravi :)




Stran: [1]