soncek nakupi (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


b.j.n. -> soncek nakupi (17.5.2005 11:51:40)

Ali mogoce katera ve, koliko casa traja, da ti iz internetnega nakupa trgovine Soncek posljejo robo? Ce pise, da je roba na zalogi;

hvala




Anonimen -> soncek nakupi (17.5.2005 11:52:34)

Naslednji delovni dan. Dobiš v 2 dneh.




b.j.n. -> soncek nakupi (17.5.2005 11:53:46)

me upraviceno skrbi, ker tole traja ze malo prevec dolgo. Hvala za odgovor;




Tinna -> soncek nakupi (17.5.2005 13:01:21)

Če imajo na zalogi baje takoj, če pa ne pa zeloooo dolgo. Jaz sem že pred sedmimi tedni naročila eno torbo pa je še zdej ni...:((:((:((, čeprav so mi takrat zagotovili, da je najdaljši rok dobave tri tedne.:zmeden:




Annny -> soncek nakupi (18.5.2005 20:33:44)

Jaz pa ful rada nakupujem otroška oblačila v trgovinah na Bolhi- seveda nova, cene so ugodne in kvaliteta super...to sem odkrila pred kratkim, ravno danes sem dobila oblačila iz ene trgovine in sem navdušena. Dostava je pa itak takoj;)




pravljica -> soncek nakupi (19.5.2005 9:59:56)

kako pa veš da so nova oblačila? na bolhi? katera trgovina z oblačili tam prodaja :zmeden:




Annny -> soncek nakupi (19.5.2005 10:22:01)

Na Bolhi so tudi trgovine- naletela sem na prodajalca, ki prodaja nova oblačila z etiketami, zelo lepa, vsak teden ima kaj drugaga v ponudbi, ker gredo oblačila očitno 'za med'. Npr. zdaj ima akcijo 3 pižamic (eno- ali dvodelnih) v kompletu za 4000 sit- ravno včeraj sem jih prejela in so super. Rekel mi je tudi, da bo imel kmalu v ponudbi hlače na lac za 2500- 3000 sit- ugodno, a ne. Zdaj ima sicer večje št.- od 68 naprej..nisem vprašala, ali bo imel tudi kaj manjšega. No, jaz sem zelo zadovoljna in ga lahko samo pohvalim;)




Stran: [1]