Vozicek Baby Welt - Oregon 6+alu (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Kety -> Vozicek Baby Welt - Oregon 6+alu (18.5.2005 22:09:58)

Punce, ker so trgovino Infantino v Kranju zaprli, me zanima, kje bi lahko videla ta vozicek v zivo. Zdi se mi ful fajn, ampak mi nekaj ni jasno. Pri opisu vozicka pise, da ima rocno bremzo, na sliki je pa nikjer ni videt. Vsec mi je ker pase gor lupinica Maxi-Cosi! Pa cena je zmerna in tudi tezak ni pretirano!

Hvala za odgovore!

Lp Kety




ery -> Vozicek Baby Welt - Oregon 6+alu (19.5.2005 7:40:37)

Kety to pa nisem vedla, da so to trgovino zaprli...Zakaj pa? In kaj je zdaj tam?




lacoste7 -> Vozicek Baby Welt - Oregon 6+alu (19.5.2005 8:11:34)

Mislim, da je od marca dalje zastopnik za te vozičke Baby Center, mogoče jih imajo tudi v trgovinah.




Kety -> Vozicek Baby Welt - Oregon 6+alu (19.5.2005 9:04:35)

Trgovino so zaprli, ker niso imeli dovolj dobav in jih je konkurenca pokosila. Prav bedno so pa naredil, da niso na spletu tega objavili. Cisto po naklucju sem izvedela, da zapirajo in da imajo na vse artikle -40% popusta. No, ko sem jaz prisla v soboto gor, je bila trgovina dobesedno izropana, kupila sem eno banjco za kopat, to je pa tudi vse. Ce bi izvedela prej bi vas obvestila, tako pa niso imeli res nic. Da ne omenjam, da so vozicke prodali Baby centru, ker so jih lahko drazje prodali.:(

LP Kety




Jani-1 -> Vozicek Baby Welt - Oregon 6+alu (19.5.2005 15:34:25)

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/3487/?WSHOP=26a92a6ab3de089fce49bbfca46365e2




Stran: [1]