Praznovanje 30 rojstnega dne (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Meggi -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 9:03:36)


Kaj ste sih že prestople, a ? Kaj pogrešate? Al pa nas to v kratkem še čaka?

No prva bo moja kolegica zdaj kr kmal. Seveda se spodobi da le to primerno ubeležimo- so le mladostna leta,........

Seveda rabim sedaj ideje. Kaj ji prištimat za dobr žur? No, ona je zaenkrat "uradno" samska, seveda bo še brez otrok,........ in si lahko kaj bolj konkretnega prvošmu.

Ideje na plan. Kako sta ga ve ubeležile, kaj bi si rade za to privoščile, kakšne so sanje - seveda so lahko bolj "nore".
Uživajte v domošljiji,........




ksenija. -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 9:09:52)

Mene pa to še čaka avgusta. Mislima pa s fantom skupaj narediti en piknik, ki bo na vikendu v halozah. Tudi fant bo letos 30.




viv_ -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 9:14:11)

Jaz sem tudi imela kar piknik doma na vrtu (ker imamo ogromen vrt). Moja najboljša prijateljica je pa najela piknik plac, pa bratranc ji je za darilo podaru en bend da so špilal (k so njegovi kolegi) tko da je blo prou super!

Piknik je zakon! :bravo::bravo::bravo:




Pajaca -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 9:23:30)

Ja viv če nimaš ogromnega trebuha, pol je vse super. Tko da jaz sem bla kar lepo doma, pa sem sedela v svojem kotu, prjatli so pa hodil na obiske..... no ja s tem da je mel moj točno na 30rd skor 40 vročine.... jupi, si bom za vedno zapomnla 30tko.

Drgač bi pa najbrž tud jaz nardila kakšen piknik... oz bolj kakšno veliko kočo pa rd.... pa mogoče tak tematski žur, da bi mogl prit vsi oblečeni, npr v stilu 60tih al pa disko party al pa kakšna podobna zadeva.... tko fajn izpade vse skupi.




Anonimen -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 9:23:50)

Se sploh ne sponm, če kej drugač kot vsazga druzga :zmeden2: Piknik vem, da smo imel, ker je ravno poleti, kdor je hotu je pršu, drgač pa nič posebnega :ups:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.5.2005 9:52:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




neja -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 11:05:54)

Jaz sem to prestala lani septembra. Naročila sem hrano iz kitajske restavracije za domov, tako da smo dobro jedli, seveda tudi pili in nasploh je bilo vse ok. LP




TaRe* -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 11:10:37)

Jaz tudi lani septembra....
Je blo zlo lepo,romantično,....:)-:)-
Sem imela glih krizo z mlekom,tko da sem cel dan preležala z tamalo na jošku...moj je pa goste pedenal...:)-:)-:)-




Pupica -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 11:24:38)

Za 30 let pa hočem okol potovanje sveta:bravo::bravo::bravo:
Moj že špara:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
No ima pa še nekaj let časa, da našpara:)-:)-:)-:)-:)-da se naute pol spraševala od kod nam dnar...špara, špara;):)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-




Anonimen -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 12:55:12)

Le glej, da bo za povratno našparou :)-




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.5.2005 12:55:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Pupica -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 14:23:37)

al bina , raj nej merka da bo za dve našparov, da nam šla sama:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-




Meggi -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 16:54:51)

odvisn kak namen ima. Če ne boš pridna dobiš kar za eno stran :)-

Jaz mislim da bi si tud zaslužla, če dobim fraj vsaj za 3 simbolične dni in lahko grem nekam od doma, na masaže,.... In pustim doma 2 mala otroka in enga velikega (moža)- bom pol pucala 3 lete za njimi.

Neki odbidga bi pa res si privoščila.





ksenija. -> Praznovanje 30 rojstnega dne (19.5.2005 23:46:02)

Deni pol pa lahko kar skupaj praznujeva! Od kod pa si?




Stran: [1]