|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj odganja klope
26.5.2009 8:36:47   
Tašana
Malo nazaj je tema o komarjih ... kaj pa odganja klope?
Eni imajo ultrazvočne odganjalce, ki jih nosiš kot uro na roki ... samo bi rada slišala vsaj od ene, da deluje, ker sem malo skeptičnao nakupu. Kaj pa kakšen sprej ali pa čudežna krema user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj odganja klope
26.5.2009 8:47:15   
Šaki
mi smo kupili zadnjič je blo v lidlu ene take stvari za v vtičnico..in ne moreš verjet kolk jih je že notr pockalo...

sm že hotla v smeti vržt pa sm ornk pogledala je blo vsaj ene 8 malih komarčkov notri.....torej deluje....pa tud za muhe in ostalo je,...mam v spalnici pa še za otroke je kul

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj odganja klope
26.5.2009 9:05:12   
abi
Ker živimo ob gozdu smo oboroženi z Forth-om proti klopom.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj odganja klope
26.5.2009 9:43:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Ker živimo ob gozdu smo oboroženi z Forth-om proti klopom.


Po mojih izkušnjah je Forth res najbolj učinkovito razpršilo.

Imam tudi tisti UV odganjalec, ampak ne vem, če kaj deluje. Letos nismo dobili še nobenega klopa, lani v takem času že 3, mogoče je zima naredila svoje.

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj odganja klope
26.5.2009 10:02:32   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

mi smo kupili zadnjič je blo v lidlu ene take stvari za v vtičnico..in ne moreš verjet kolk jih je že notr pockalo...

sm že hotla v smeti vržt pa sm ornk pogledala je blo vsaj ene 8 malih komarčkov notri.....torej deluje....pa tud za muhe in ostalo je,...mam v spalnici pa še za otroke je kul


ajme sori  sm šele zdj vidla da za klope sprašuješ, ne za komarje....upssss...user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj odganja klope
26.5.2009 11:20:02   
anika87
bad girl, ker si že omenila (upam, da se avtorica teme ne bo jezila, ker tudi o komarjih govorimo vmes user posted image )... Kaj si kupila, a tiste lučke ki privabijo komarje z modro žarnico? A so dobre potem rečeš? Razmišljam o nakupu...

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj odganja klope
26.5.2009 11:46:18   
Šaki
ja no men se zdi to res dobra zadeva sva 2 kupla pa mi ni žal...bi še kakšnega pa jih ni več,vsaj pri nas je to kuj šlo..aja kupla sm pa v hoferju.ne lidl..

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj odganja klope
26.5.2009 12:23:24   
Akil
Mi imamo dve te lučke, ki ubijajo mrčes!  So super, mi je žal da jih nisem več kupila. Imamo jih pa že eno leto in preverjeno deluje!!!!user posted image user posted image user posted image

Kadar je kakšna velika biba, se prav čuje kako jo strese, se včasih prav ustrašim!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj odganja klope
27.5.2009 10:44:34   
slovenka
Kje se pa kupi ta Forth? A to lahko tudi dojenčka našpricam? Mi smo namreč tudi ob gozdu doma - pa sem mislila, da moramo samo čakati na 1. leto, da bi jo lahko cepili... bi bilo super, ko se kak sprej dobi, pa da je učinkovit.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj odganja klope
27.5.2009 10:49:51   
Felicita
mene pa zanima, če se pr nas dobi tudi obleka, ki je 'prepojena' z odganjalci klopov in komarjev? vem da v tujini je tega polno in menda je ful učinkovito.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj odganja klope
27.5.2009 21:52:44   
Tašana
Jaz sem mislila bolj tiste napravice, ki jih s sabo nosiš ko greš v naravo, recimo http://odganjalci.matura.si/?gclid=CPDFnYDBrZoCFYwVzAodlk7rbw
Full bi bilo dobro, če bi tole res čudežno delovalo
Se spomnim namreč, da je moja mami imela nekaj takega za na vrt, pa so ga imeli voluharji potem še bolj radi :)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj odganja klope
28.5.2009 7:50:30   
pupika
Tudi mi imamo forth,  mi je pa lani farmacevtka rekla, da če slučajno nič nimamo, lahko malega malo naparfumam po obleki, ker naj bi tudi parfum odganjal, toda mi imamo vedno pri roki forth, samo špricamo samo po oblačilih.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?