RE: denarno nadomestilo po zaključkeni porodniški? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Breda84 -> RE: denarno nadomestilo po zaključkeni porodniški? (5.1.2016 10:20:43)

zivijo
imam nekja vpašanj ker se je med tem časom zelo spremenila zakonodaja na tem področju.
trenutno sem na porodniški od 9.2.2015 do 9.2.2016. oziroma med nosečnostjo sem bil prezposelna in prijavljena na ZRSZ vendar sem prek CSD dobila denarno nadomestilo brez starševskega dopusta, ker sem bila pred tem v zadnjih 3 letih zaposlena več kot 12mesecev.
zanima me če mi mogoče pripada nadomestilo z ZRSZ za 3 mesece. saj sem bila do avgusta 2014 zaposlena za določen čas, vendar takrat nisem izkoristila nadomestila za 3mesece ki mi je pripadal(prepozno sem se prijavila na zavod ker imaš čas 30dni po poteku pogodbe). Prav tako me zanima če ponovno zanosim ali se mi to kar sedaj prejemam (nadomestilo brez starševskega dopusta) šteje prav tako za izračun če dam ponovno na CSD prošnjo za starševsko nadomestilo brez dopusta. Sasj sem pav tako plačevačla prispevke za starševski dopust?
sem popolnoma zmedena glede vsega tega, zato lepo prosim na kakršen koli odgovor. saj mi na zavodu in socialni odgovarjajo zelo posplošeno al pa sploh nič.

najlepša hvala


lep pozdrav vsem skupaj [sm=zz_wavespin.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]