epilator (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


romy -> epilator (30.5.2009 17:57:05)

oj...

Še enkrat jaz. Tiste ki imate izkušnje z njim prosim za nasvet, mnenja, izkušnje,...

Namreč odločila sem se da ga kupim, zdaj pa me zanima kakšnega naj kupim, na kaj naj bom pozorna pri nakupu, katera je dobra znamka,....




kajajaka -> RE: epilator (30.5.2009 18:51:16)

Jaz ga imam Silkepil.
Saj je ok, ampak v primerjavi z depilacijo pri kozmetičarki... tam me stane 10€ za cele noge + bikini, pa v 15 minutah sem gotova. Doma pa porabim s silkepilom dobro uro, boli me bolj kot pri kozmetičarki...

Ne vem, jaz ga še enkrat ne bi kupovala. Tako mi pač prav pride, da si po 14 dneh po depilaciji parkrat potegnem po nogah in poberem kakšno dlakico, če je že zrasla, po naslednjih 4 tednih grem pa spet na depilacijo. Na 6 tednov dat 10€ se mi pa ne zdi prehudo.

Razmisli no, ali pa kupi kakega poceni, ker bistvene razlike ni- ja razen to- glej, da ima diske (ploščice, ki so ukrivljene tako, da na vsake toliko zagrabijo dlake) in ne pincetke zdelane v glavo depilatorja. Te poberejo manj dlak in je tako depilacija dolgotrajnejša in bolj boleča.




honey -> RE: epilator (10.6.2009 9:14:59)

Jaz imam tudi silkepil in sem zelo zadovoljna z njim. Obe nogi imam gotovi v 15 min - res pa je, da nisem zaraščena. Pa tudi boli me ne. Se mi zdi voskanje veliko bolj "utrujajoče" - prvič traja dlje, drugič ti gre še povrhnjica kože, kar se pri silkepilu ne dogaja in posledično tudi nimam nobene reakcije, kar za vosek žal ne morem reči. Sploh je pa to, da si noge posilkepilam, kadar se spomnim, ne da bom morala zdaj gledat in razmišljat, kdaj se bom dogovorila s kozmetičarko in usklajevat. Bom pa se dogovorila z njo za brazilsko - ampak še zbiram pogum [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Lenny -> RE: epilator (10.6.2009 9:49:40)

Imam Silkepil, že kakšnih 9 let star, pa sva še vedno prijatelja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Na tri tedne približno rabim cca 20 minut, da si porihtam noge. Meni ustreza.




Stran: [1]