rehabilitacija (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


vidočka -> rehabilitacija (1.6.2009 13:45:31)

živijo,SEM NOVA NA TEM FORUMU IN ME ZANIMA,ČE IMA KATERA MAMCA KAKŠNO IZKUŠNJO Z REHABILITACIJO V SOČI.IMAM DOMA NEDONOŠENČKA IN GREMA KONEC JUNIJA SMET TJA.ZANIMAJO ME VAŠE IZKUŠNJE.




biba 78 -> RE: rehabilitacija (2.6.2009 9:49:25)

Tudi jaz grem konec junija v Sočo, tako da se boma ziher vidle......izkušenj še nimam...se pa že zelo veselim tega delovnega dopusta....




najci -> RE: rehabilitacija (3.6.2009 23:21:42)

Mi z Vesno redno hodimo tja zaradi protezice na nogi, so nas pa tudi naročili za celostno obravnavo, kar naj bi vključevalo fizioterapijo, logopeda, psihologinjo in seveda zdravnico in protetike, ampak tale datum znova in znova prestavljajo... Jaz sama imam občutek, da ko je res zelo nujno za otroka, se ful potrudijo, drugače pa zaradi gužve kar malce pozabljajo stvari... Mi smo že en tak primer, kjer se je Vesna počasneje vendar pravilno razvijala, shodila in zdaj ni več kakšne panike, pa moram bit potem kar jaz tista vztrajna in tečna, da tam še kaj dosežemo, glede na to, da Vesna raste in skoz rabi popravke oz. novo protezo...
Fizioterapija pa je bila vedno bolj oblika igre - čisto drugače kot naša redna fizioter. v Kranju, kamor redno zahajamo enkrat tedensko - bolj podobna delovni terapiji...




Stran: [1]