REAKCIJA NA KORENČEK (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


yupi -> REAKCIJA NA KORENČEK (2.6.2009 13:51:55)

Mene pa zanima če je možno da ima otrok reakcijo na korenček, naša punčka je stara 6 mesecev že 2x sem ji dala za probat korenček in krompir skupaj zmiksano dve uri po hranjenju je dobila okoli ust izpuščaje podobne mozoljčkom.Zanima me če je katera imela podobno situacijo!

Hvala,lep pozdrav.  




pikolina66 -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (3.6.2009 10:21:55)

s čim pa jo obrišeš okoli ust? možno bi bilo da ni korenček kriv, pač pa tisto, s čimer obrišeš usta, npr. pri nas je bilo tako, če sem obrisala s papirnatimi brisačkami, tako da samo še z mokro bombažno krpico obrišem.




yupi -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (3.6.2009 11:25:59)

Okoli ust jo obrišem z bombažno krpico ki jo uporabljam samo za njo,če bi bilo od krpice bi mozoljčke dobila tudi ko jema sadje.




*zoe* -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (3.6.2009 13:31:33)

naš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je tudi alergičen na korenje - dokazano, tako da je čisto možno




pikolina66 -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (3.6.2009 22:52:19)

IZVIRNO SPOROČILO: yupi

Okoli ust jo obrišem z bombažno krpico ki jo uporabljam samo za njo,če bi bilo od krpice bi mozoljčke dobila tudi ko jema sadje.


aja, ja, potem pa možno..sem razumela, da si samo to šele uvajala, nič drugega...jah, eni so menda tudi na krompir alergični, poskusi samo eno živilo, ne oboje skupaj...




lana38 -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (5.6.2009 12:43:23)

Tudi naš je imel alergijo na korenček.
LP




higuys -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (5.6.2009 13:00:12)

o ja, sicer nikoli kot pikice okoli ust ampak krvavo blato in čisto neprebavljeno korenje.




yupi -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (5.6.2009 15:35:15)

hvala za odgovore,to se pravi korenčka sploh ne smeva jest,kaj pa kupljena kašica z korenčkom ste tudi probale! 




*zoe* -> RE: REAKCIJA NA KORENČEK (5.6.2009 16:28:02)

Vse kar diši po korenju - odpade




Stran: [1]