virusna okužba (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Hele -> virusna okužba (10.6.2009 20:50:58)

Zdravo, zanima me, če ima katera mamica izkušnjo z virusnim obolenjem: pikice po ustih (razjede), vročina, SLABO počutje, jokavost, neješčost, nespečnost, razdražljivost in posip po celem telesu.

Moj 10 mesečni sin ravno preboleva to bolezen.

Kako dolgo ste to bolezen prebolevali? Je cel čas bolezni otrokovo stanje tako slabo? S kakšnimi zdravili ste mu blažile bolezen?




cmokec -> RE: Zdravo (10.6.2009 20:54:47)

Lahko, da je Slinovka. Vtipkaj v iskalnik, ker je bilo že kar nekaj napisanega.




Hele -> RE: Zdravo (10.6.2009 20:56:16)

Smo najprej mislili da je zobek, ker smo ravno na tem, da pokuka ven četrti zobek. A smo vseeno šli k P.

Bom pogledala - tnx




blaža -> RE: Zdravo (10.6.2009 21:27:37)

Mi ravnokar imamo.

po ustih in na notranji strani ustnic male drobcene rdeče pikice, ki ga zelo bolijo vročina dva dni do tri, osip rdeč po hrbtu.


Bili pri pedijatru in ima virozo, v ustih pa herpes. baje je 8 vrst herpesa in te drobcene pikice so ena oblika. Ful ga bolijo in ne je že dva dni. pa dosti se joče in slini, včasih niti ne požira, ampak kar pluva slino, ker ga boli v ustih.




Lejči -> RE: Zdravo (10.6.2009 21:30:33)

Naša miška je tudi pred časom imela nekaj podobnega. Z veseljem je jedla sladoled, občasno kakšen jogurt in pila mleko/kakav, kaj drugega ji pa ni šlo v slast.




potepinček -> RE: virusna okužba (10.6.2009 21:55:17)

Naš je imel to pred enim mesecem. Dobil je Daktarin za uste in bilo je v dveh dneh v redu.




Stran: [1]