Istrske vile v Stella Maris v Umagu (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


Ulla -> Istrske vile v Stella Maris v Umagu (19.6.2009 15:23:20)

Ojla,

a je mogoče katera bila v teh vilah na počitnicah? Letos nam žal ne znese iti v te vile in iščemo nekaj podobnega in kakovostnega kot so te vile. A ima mogoče katera kakšen predlog kam bi lahko šli na dopust, Uživajte na dopustu. da bi bilo podobno (apartma dokaj nov.....) Hvala za predloge.




rija -> RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu (19.6.2009 15:40:16)

bila, je ena debata že na RR, kjer vse piše.

primerljivega jaz nisem zasledila[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
mogoče novi resort v novem vinodolskem, ampak  meni so istrske lepše[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu (19.6.2009 15:55:11)

Mi smo bili v Novem Resortu in smo bili zelo zadovoljni. Zdaj nudijo še več. O ceni pa ne bi. Drugih primerljivih apartmajev ne poznam.

Mi nismo imeli nobenih pripomb na hotel Elaphusaa - Bol na Braču. Čistoča, urejenost, prijaznost, bazeni, kopalne brisače, v sobi so še papirnati robčki na razpolago.... zelo okusna in različna hrana, za nas pomembna takrat dietna hrana,...





Teychi -> RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu (19.6.2009 18:27:20)

Mi smo šli lani razvajeni od Istrskih vil v naselje Amarin **** pri Rovinju. Naselje samo je dokaj primerljivo z Vilami, razen da so tu nekatere hišice eno, nekatere pa dvo-nadstropne (dva apartmaja). Iz tistih na vrh hriba je res božanski razgled na morje in Rovinj. Nas je razočarala plaža, ki je sicer prodnata, ob vstopu v vodo pa so same skale. Otroka sta še zelo majhna in je bil za nas to velik problem. K sreči smo našli malce stran od plaže majhen (zelo) zalivček s prodnatim dnom, kjer sta se otroka potem vsak dan kopala. Ob plaži je tudi bazen, vendar ga napolnijo vsak dan sproti šele ob 10 uri, z morsko vodo, ki je bila vsaj lani zelo mrzla. Jaz Amarin zelo priporočam, sploh kar se nastanitve tiče, plaža in bazen bi pa rekla da sta bolj primerna za malo večje otroke.




mala zirafa -> RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu (20.6.2009 9:05:48)

Najceneje je 150 evrov na dan.odvisno kaj vse nudi vila.Ene imajo celo jacuzzi.




aleja -> RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu (3.8.2009 12:44:13)

Pozdravljene!

Mi lahko prosim kdo pove, ali je v teh vilah v Umagu v hladilniku zamrzovalna skrinja/skrinjica? Pa kako velik je toaster ki je baje tudi v kuhinji?

Hvala pa lep pozdrav!




luka jan -> RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu (3.8.2009 14:07:58)


IZVIRNO SPOROČILO: aleja

Pozdravljene!

Mi lahko prosim kdo pove, ali je v teh vilah v Umagu v hladilniku zamrzovalna skrinja/skrinjica? Pa kako velik je toaster ki je baje tudi v kuhinji?

Hvala pa lep pozdrav!

Kolikor se jaz spomnim v vilah ni nič za zamrznit, samo hladilnik brez zamrzovalnega dela.
Za toaster pa ne vem, se sploh ne spomnim da bi bil notri.




rija -> RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu (4.8.2009 9:00:50)

toaster je.

kako velikega pa ti rabiš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]