Uriklult (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


LERO -> Uriklult (24.6.2009 10:52:31)

Še eno vprašanje glede pozitivnega urikulta. A je ob porodu kaj nevarno za otročka, če imaš pozitiven urikult?




kalypso -> RE: Uriklult (24.6.2009 11:06:49)

če je urikult pozitiven, potem boš tako dobila antibiotike. vsaj logično je, ker to pomeni da imaš nekakšno vnetje mehurja ali sečil nasplošno. Imam enake težave. ampak moj urikult je bil nazadnje hvalabogu negativen, pred tem pa sem 5 dni jedla antibiotike. in ja, pri porodu se lahko otroček okuži s temi bakterijami, če jih ne zdraviš, lahko pa tudi že pred porodom. Zaradi tega tudi antibiotiki.




LERO -> RE: Uriklult (24.6.2009 11:25:48)

Do poroda še imam 10 dni. Lahko pa se zgodi že kaj prej. Jutri komaj dobim izvid in upam, da se bom čim prej pozdravila. Imam pa to sr... še tretjič ali četrtič v nosečnosti.




kalypso -> RE: Uriklult (25.6.2009 11:25:44)

po moje ni panike ne glede na datum poroda, če se mudi, ti dajo antibiotik tudi v žilo, po moje v skrajni stiski naredijo tudi CR, ampak glede tega nisem sigurna, ti bo pa verjetno G razložil/a kako in kaj in v katerem primeru. Lahko pa da je vse OK in bakterije niso prisotne. Vso srečo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]