pregledi ob koncu v porodnišnici (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


palčica24 -> pregledi ob koncu v porodnišnici (24.6.2009 10:57:38)

in srečke nosečke, koliko pa vas kaj gre julija v Šempetersko porodnišnico na porod?
Jaz sem namreč danes klicala za pregled, ker gre moja ginekologinja na dopust in moram preglede nadaljevati v porodnišnici. Ravno sem dopolnila 36 polnih tednov. Pa lepo danes pokličem da se naročim pa so mi rekli, da je čist zadosti, če pridem okol 16 julija se prav v 39 tednu. A se vam zdi normalno, da od 35 tedna naprej pa vse do 39 ni treba na pregled ? Če ima katera ikušnje jih prosim delite z mano.




Žaži -> RE: pregledi ob koncu v porodnišnici (24.6.2009 11:04:00)

Je kar normalno tako, jaz sem imela konec nosečnosti preglede pri 36t, 38t, 39t in nato najprej na tri dni, po pdp pa na dva dni.




žakoberin -> RE: pregledi ob koncu v porodnišnici (24.6.2009 14:09:39)

Jaz sem imela pregled v 34 tednu, nato pa še v 38 tednu.  No na tem zadnjem pa mi je moj G rekel, zdaj pa samo še srečno in sva končala!!! Sem kar malo pogledala debelo, pa je rekel, kaj češ hodit na preglede zdaj si tako ali tako na koncu in hvala bogu, da te zdej kaj prime. Danes naj bi imela rok, pa nič ne kaže, da bi se komu kaj mudilo. Je pa rekel G še to, da če grem čez rok, se lahko pridem kaj pokazat, če želim. In to je to!

Jaz imam občutek, da  mojmu G vse skupaj dol visi, al pa se motim.                           




simonalokar -> RE: pregledi ob koncu v porodnišnici (24.6.2009 15:04:45)

pri moji G je pregledi v zadnjem mesecu vsak teden npr36,37,38 39 in zadnji teden na vask 2 dan. tko da mi je mal čudn da te tako jemljejo. najbolj je da te ima tvojaG do konca hvala bogu da moja gre 1 teden po PDP na dopust




Anonimen -> RE: pregledi ob koncu v porodnišnici (24.6.2009 22:48:37)

IZVIRNO SPOROČILO: žakoberin

Jaz sem imela pregled v 34 tednu, nato pa še v 38 tednu.  No na tem zadnjem pa mi je moj G rekel, zdaj pa samo še srečno in sva končala!!! Sem kar malo pogledala debelo, pa je rekel, kaj češ hodit na preglede zdaj si tako ali tako na koncu in hvala bogu, da te zdej kaj prime. Danes naj bi imela rok, pa nič ne kaže, da bi se komu kaj mudilo. Je pa rekel G še to, da če grem čez rok, se lahko pridem kaj pokazat, če želim. In to je to!

Jaz imam občutek, da  mojmu G vse skupaj dol visi, al pa se motim.                           



Ne vem no, sam men se zdi to mal preveč flegma odnos. Pejt tam, pa si nekej zmisl, kaj vem, al da te dol tišči, al da ga bol mal čutiš.... Jst mam še 12 dni do PDP, pa sm mela že 3 CTG-je, pa še dva imam naročena. Pa tut na UZ mi plodovnico prever. Men se zdi to pomembno.




jakaracman -> RE: pregledi ob koncu v porodnišnici (25.6.2009 8:19:00)

Jaz sem bila na koncu vsak teden.in ja, vašim ginek. malo dol visi.In ravo tak čas sem bila , moja ginek je odšla na dopust in me predala kolegici, ki jo je nadomeščala in ne v porodnišnico.




palčica24 -> RE: pregledi ob koncu v porodnišnici (25.6.2009 15:12:03)

ojla, vidim, da mate skor vse lepo porihano glede pregledov. No sej jaz sem itak nazjala sestro v porodnišnici tko, da me je kr lepo naročila čez en teden sedaj. Tko,da drug teden pa še osebno obračunam z njo. Bom javila kako se bo končalo. Hv ala




Stran: [1]