"šibki" znaki nosečnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


piki4ca -> "šibki" znaki nosečnosti (24.6.2009 21:52:09)

Pozdravljeni,

spet jaz. Trenutno sem v 7. tednu prve nosečnosti in me malo skrbi, ker skorajda nimam znakov nosečnosti (razen čas brez menstruacije). Slabo mi niti prej ni bilo, včasih, ampak zadnji teden zelo redko, se mi zvrti, včasi hme malo zaboli v spodnjem delu trebuha, to je pa tudi vse. Upam, da se brezveze obremenjujem, ker je le moja prva nosečnost. Malo me pa le skrbi, da ni kaj v redu. Prvi pregled imam čez 14 dni. Ja, opažam pa, da mi, če sem dalj časa pred računalnikom, začne nabijat v glavi, kot bi mi cela glava utripala, ampak čez par minut vse mine.
Hvala za odgovore, upam, da je moja skrb odveč.

LP, Lidija




živa -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (24.6.2009 22:04:50)

Popolnoma odveč. Jaz niti v prvi niti v drugi nosečnosti nisem imela nikakršnih znakov z izjemo izostale mestruacije, dokler ni seveda začel rasti trebuh [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Lepo nosečnost in uživaj v njej!

Lp,

živa




piki4ca -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (24.6.2009 22:12:10)

Hvala za pomirjajoč odgovor.:) Nekaj me še zanima. Do kdaj je največja nevarnost splava?

LP, Lidija




Anonimen -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (24.6.2009 22:44:30)

Ne zdej razmišljat o tem. Bodi optimist in zaupaj svoji pikici.




end1 -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (24.6.2009 22:55:59)

nič ne skrbi, če ni nosečniških znakov, tudi jaz jih nisem posebnih imela v obeh nosečnostih, vsaj na začetku ne. Srečno naprej, pa pozitivno razmišljaj in uživaj. 

na drugo vprašanje pa tam po 12 t naj bi minili. ne se sekirat, še enkrat kar pozitivno razmišljat.




anci banci -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (25.6.2009 9:55:33)

jaz tudi nisem imela nobeih znakov, mogoče razen tega da me je križ začel boleti od prvega dneva




Liiya -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (25.6.2009 10:01:45)

Živjo,

tudi jaz nimam nobenih posebnih znakov razen napetih dojk tko da ne skrbet. Sama sem v 11 t. Lih včeri sem bila pri ginekologu in je rekel da so po 10 t možnosti za splav zelo majhne.

Uživaj in bodi vesela da ni kakih močnih simptomov :)

LP




piki4ca -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (25.6.2009 12:13:09)

Najlepša hvala vsem za odgovore.

LP, Lidija




tweety83 -> RE: "šibki" znaki nosečnosti (25.6.2009 15:08:38)

Hej,
jaz sem sedaj noseča 10t2d in tudi nisem imela nobenih znakov nosečnosti - razen izostanka menstruacije. Tud meni je bilo čudno ampak so vse punce rekle, da naj bom srečna da je tako. Je pa res, da si že ob majhnem naporu lahko tako zelo utrujena da groza.

Edino kar je pa pri meni res bilo - da sem bila nenormalno zaspana -a je hvalabogu minilo!

Lepo in mirno nosečnost ti želim in pa seveda zdravo pikico!




Stran: [1]