Zobozdravnik v vrtcu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Zobozdravnik v vrtcu (25.5.2005 21:09:36)

V našem vrtcu pri OŠ imamo tudi zobozdavnico. Otroci lepo hodijo sami brez spremstva staršev k njej.

Saški se en mlečni zobek maja že 2-3 tedne ampak nič posebnega. V petek pa smo opazili da se ji maja še sosednji zobek.

Včeraj zjutraj mi je rekla naša Saška če gre lahko k zobozdravnici ker jo boli en zobek in ni vedela kater in so rekli da jo bojo poslali na pregled.

Ko je prišla domov iz vrtca me je skoraj pobralo, zobozdravnica ji je kar oba spulila, kar tako, a bila statako zdrava. Doma smo upali da dojo pač šli sami ven.
Kaj menite o tem da zobozdravnica kar spuli zobke kateri se sploh ne majajo dovolj.




lenika -> Zobozdravnik v vrtcu (25.5.2005 21:14:16)

Če bi zobozdravnica menila, da niso za ven jih verjetno ne bi izpulila in če ne bi bili za ven bi puljenje Saško tudi zelo bolelo.




Gina -> Zobozdravnik v vrtcu (25.5.2005 21:43:33)

Jaz tudi mislim, da ni to nobena katastrofa. Saj menda pa zobozdravnica že ve, kdaj se zob spuli, kdaj pa ne. Saj zato je pa šla k njej, a ne? Pa to so mlečni zobki, sigurno spodaj rinejo že stalni.:bravo:

Zdaj pa hitro zobno miško poklicat, da bo nekaj prinesla.9nebesa




Carovnica Mica -> Zobozdravnik v vrtcu (26.5.2005 8:53:07)

PRI NAS V VRTCU TUDI LAHKO GREJO OTROCI SAMI AMPAK JAZ GREM VEDNO ZRAVEN.JO PA NAROCI ZA POPOLDNE IN POJDI Z NJO CE DVOMIS V NJENO STROKOVNO PRESOJANJE!!;)




Seven* -> Zobozdravnik v vrtcu (26.5.2005 9:33:20)

Lahko si srecna, da je to naredila. Boljs to, kot pa da otrok poje zob med hranjenjem. Ko se zob maje je za ven.




Anonimen -> Zobozdravnik v vrtcu (26.5.2005 11:07:42)

Saj nimam nič proti ampak verjetno je to zame šlo tako hitro da še nisem dojela ,da je moja punčka že tako velika.




Stran: [1]