zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


muška -> zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje? (30.6.2009 12:20:58)

No, zanima me, zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje - tukaj gre za WahooRR.

In pa tudi Jerneja RR tebi sem na ZS in na mail  poslala eno povpraševanje, od tega je že par mesecev pa pošte še vedno ni v kastlcu, čeprav je bila obljubljena.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.6.2009 12:36:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kliki -> RE: zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje? (30.6.2009 12:37:58)

Meni je Jerneja odgovorila tako na ZS, kot na meil pred nekaj meseci.




Katrin -> RE: zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje? (30.6.2009 13:40:36)

IZVIRNO SPOROČILO: muška
No, zanima me, zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje - tukaj gre za WahooRR.
In pa tudi Jerneja RR tebi sem na ZS in na mail  poslala eno povpraševanje, od tega je že par mesecev pa pošte še vedno ni v kastlcu, čeprav je bila obljubljena.

Wahoo RR je med moderatorji najbolj ažurna in odgovori VEDNO!

Prejšnji teden je bila na dopustu in tudi v prihodnjih dneh bo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Jerneja_ -> RE: zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje? (30.6.2009 21:18:20)

Muška jaz vašega ZS ja nisem dobila, po e pošti sem vam že nekja časa nazaj poslala naš katalog/cenik.

Prosim, dami pišete na jerneja@danu.biz, da po vašem e naslovu preverim kdaj je bilo poslano in vam ga še enkrat fwd, če ga niste prejeli?
Wahoo pa je bila na dopustu, kot je napisala Katrin. Ostalu pa še bodo, kar pomeni, da v tem poletnem času morda ne bomo tako zelo ažurni, kot smo sicer.




ALWAYS LARA -> RE: zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje? (13.7.2009 20:05:13)

kako p anaj sploh vem kateri admin mi pošilja ZSje če se podpišete z uredništvo RR. zelo neosebno! in odgovora tudi nobenega od uredništa RR [sm=zmeden.gif]




Jerneja_ -> RE: zakaj moderatorji ne odgovarjate na ZSje? (13.7.2009 20:45:41)

Always Lara, če gre za temo O perlicah, ki je zaklenjena sem vam ravno napisala zasebno sporočilo.

Enak odgovor, ki sem vam ga napisala, bi dobili od uredništva.

Hvala za upoštevanje pravil na portalu.




Stran: [1]