|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj malinovih listov, kje v MB?
2.7.2009 20:20:51   
Anonimen
Sem v 36. tednu nosečnosti in bi rada začela piti ta čaj, pa me zanima kje ste ga kupile tiste, ki ste iz MB?
Oz. maline imamo tud doma, a ti pošušeni listi veljajo?

Obstajajo pa tudi divje maline, ki rastejo kr tak v naravi in so baje iste kot domače samo da so bolj drobne.

Prosim vas za nasvet katere liste uporabit oz.kje kupit čaj.

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
2.7.2009 20:21:47   
Serendipity
Sanolabor (če dobro vem je v City-u), jaz sem ga nabavila (za vnaprej user posted image ) v murskosoboškem Sanolaborju ...


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 2.7.2009 20:23:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
2.7.2009 20:39:25   
eternety
Tudi jaz ga iščem. Mi je ena gospa svetovala naj grem pogledat v trgovino z zelišči nasproti mestne tržnice, tam naj bi imeli ta čaj. Nisem pa še utegnila preverit.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
3.7.2009 9:31:17   
Monni
jaz sem ga pred približno mesecem in pol kupila v Citiyu v Sanlaborju

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
3.7.2009 9:54:13   
Tina&Dean
Kupiš ga lahko v lekarni Lah na Taboru.

_____________________________

7.10.2006 se nama je pridružil najin pikec Žan (3500g, 50cm)
22.7.2009 se nam je pridružila princeska Zoja (3700g, 50cm)

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
3.7.2009 13:12:21   
Anonimen
Hvala vam za odgovore.

Vsem pa želim hiter in čimmanj boleč porod.

(odgovor članu Tina&Dean)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
3.7.2009 17:12:15   
SaaS
Jz sem pa prejšnji mesec nabrala liste (v gozdu) in jih posušila, da jih bom imela, ko bo čas za to.
Mislim, da veljajo tudi listi malin, ki jih sama nabereš na vrtu. A v lekarni si že vprašala? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
3.7.2009 18:09:18   
Andrejka9386
jaz ga imam doma še zapakiranega...sem ga kupila ker sem bila že čez rok in so mi svetovali naj pijem, da pospeši odpiranje...sem ga samo domov prinesla in postavila na pult...drugi dan sem rodila...tako da preverjeno pomaga user posted image in to celo zapakiran... če ga katera želi, ga podarim...

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
3.7.2009 23:32:32   
felix7
seveda, lahko posušiš liste domačih malin. Sušiti jih je potrebno v temnem in suhem prostoru. Možno je pa tudi, da so ravno tako dobri sveži listi... ampak nisem čisto prepričana, bi morala mami vprašat, k obvlada zelišča.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čaj malinovih listov, kje v MB?
3.7.2009 23:36:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

jaz ga imam doma še zapakiranega...sem ga kupila ker sem bila že čez rok in so mi svetovali naj pijem, da pospeši odpiranje...sem ga samo domov prinesla in postavila na pult...drugi dan sem rodila...tako da preverjeno pomaga user posted image in to celo zapakiran... če ga katera želi, ga podarim...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa jaz v to ne verjamem.

(odgovor članu Andrejka9386)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?