|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček Implast Clipper
3.7.2009 10:42:55   
Misty Scarlet
Živjo,

na netu sem zasledila voziček Implast Clipper, ki pa se zaenkrat prodaja samo preko spletne prodajalne. Pozanimala sem se, kje ga lahko vidim, rada bi pa vedela, če ga kdo že ima. In izkušnje z njim.
Navidez mi je zelo všeč, tudi cena je ok, samo izkušnje me zanimajo. Pa skoraj se mi že malo mudi kupiti voziček... user posted image

Hvala,

Alenka

_____________________________

Alenka

Trd je svet - a naj! Kar že bo, kodrov zlatih razčesati si ne daj. (J.Glazer)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček Implast Clipper
3.7.2009 12:44:12   
t5t6
prilepiš prosim kakšno povezavo.

(odgovor članu Misty Scarlet)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček Implast Clipper
3.7.2009 13:13:34   
šrimpf
http://www.mimovrste.com/artikel/4030034822/otroski-vozicek-implast-clipper-3-crno-zelen-314

http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-implast-clipper-4-i422.shtml

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček Implast Clipper
4.7.2009 19:20:28   
Gwendolen
Ooooo, prvič vidim, ampak se mi zdijo taki čudoviti vzorčki. Sem že zaljubljena! No, sicer imam še dovolj časa... Mogoče se pa še premislim, ampak so mi tile Implasti po Mutsyjih prvi, ki so mi ful všeč! Pa še cena je ugodnejša.

Fajn bi bilo, če bi se javila katera s praktičnimi izkušnjami. Da predebatiramo.user posted image

Lp, G.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček Implast Clipper
5.7.2009 18:08:14   
anajan
Poglej na http://www.ringaraja.net/forum/m_1181611/mpage_2/key_/tm.htm. 

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček Implast Clipper
6.7.2009 11:37:12   
šrimpf
evo tule še en link: http://www.ringaraja.net/forum/novi-vozicki-na-slo-trgu/m_4112735/mpage_1/tm.htm#4117223
ampak ker je zadeva čisto nova pri nas, dvomim, da boš dobila kake relevantne informacije. še kaka dva meseca nazaj so jih prodajali samo na bolhi v okviru spletne trgovine baby-shop (al nekaj podobnega), zdaj so se pa očitno že malo razširli. poskusi na kakih tujih spletnih straneh. so pa res lušni in če bi se ga takrat dalo videti in preizkusiti in če bi kdo imel z njimi kakršnekoli izkušnje, bi ga verjetno kupila tudi sama.


(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček Implast Clipper
6.7.2009 19:10:58   
Misty Scarlet
Še vedno se prodaja samo preko spletne trgovine, sem jih kontaktirala in so mi odgovorili, da se pa lahko v živo vidijo kot predstavitev na domu (to stane 20,00 eur, ki se ti odštejejo, če voziček kupiš) ali pa na sedežu te firme, ki vozičke uvaža - v Mariboru.
Z mojim user posted image  bova šla pogledat v MB. Upam, da nama bo uspelo še ta teden in vam potem poročam, kakšen je voziček v živo.

Lp,

Alenka

_____________________________

Alenka

Trd je svet - a naj! Kar že bo, kodrov zlatih razčesati si ne daj. (J.Glazer)

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček Implast Clipper
6.7.2009 20:08:03   
Gwendolen
Super, Alenka!

Le poročaj, ker jaz osebno sem fuuul firbčna ...user posted image

lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Misty Scarlet)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček Implast Clipper
6.7.2009 20:08:11   
poli*
Ta je pa lep :)

(odgovor članu Misty Scarlet)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček Implast Clipper
19.7.2009 16:38:26   
tulipancica
Meni je tudi ta voziček zelo všeč. Ali ga je katera že sprobala? Pa kakšne so dimenzije - piše višina sedeža 55 cm. Kakšna je npr. višina sedeža pri Quinny? Pa če mogoče katera ve - se da športni del dati čisto v leže? No, če ima katera izkušnje s tem vozičkom naj prosim kaj napiše. Res je smotano, da ga nikjer v trgovinah še ne prodajajo. Pa ga bo bodo začeli?

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček Implast Clipper
8.8.2009 18:02:57   
golobicica
Zivjo,

za tiste, ki vas zanima Implast clipper, midva sva ga ravno danes naročila. Sicer clipperja 3, preko spletne trgovine www.bobus.com.pl/. Ko ga dobiva vam podrobneje opišem kako izgleda in povem ali je bil nakup smiseln :)
Se se oglasim!

Lep pozdrav!

(odgovor članu tulipancica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček Implast Clipper
9.8.2009 9:57:46   
Nikita_
Ja mene zanima ta voziček, tak da ko ga dobiš te res prosim, da podrobno opišeš če je vredu. Kakšne barve pa si ga naročila?

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček Implast Clipper
9.8.2009 11:12:52   
golobicica
Zivjo Nikita,

midva sva naročila črno belega, tistega ki ima najvec bele barve. Sej meni osebno barve clipperjev niso kaj posebno všeč, bolderji imajo ful lepših barv. Za clipperja sva se na koncu odlocila zato, ker je enostavnejši za zlaganje, manjši, ko ga zložiš in tudi lažji sta konstrukcija in globoka košara.
Bova videla kako bo to vse skupaj izgledalo v živo:)

Lep pozdrav

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček Implast Clipper
9.8.2009 12:07:09   
murkica
Midva ga že imava in sva zelo zadovoljna. Sicer še ni bil stestiran, ker je dojenček še na poti, ampak glede na to, da sva ga sestavila in malo preizkusila po hiši, sva zelo, zelo zadovoljna.Tako da nama nikakor ni žal. Vzela pa sva ravno tako Clipper 3!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček Implast Clipper
9.8.2009 12:50:36   
golobicica
O super, me veseli, da sta s clipperjem zadovoljna!! Pa je dovolj stabilen? Jaz sem bila malo skeptična glede stabilnosti, ker je trocikel. Sicer so me potem kolegice prepričale, da so trocikli prav tako stabilni in še lažji za upravljanje.
Kdaj pa vidva pričakujeta?

Hvala Murkica za komentar!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček Implast Clipper
10.8.2009 10:38:47   
Nikita_
Mene pa še zanima ali bi šel cliper v srednje velik prtljažnik,brez da snameš kolesa? Pa je res zelo lahek, da ga lahko tudi z eno roko potiskaš? 

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček Implast Clipper
12.8.2009 21:28:35   
biene80
Pozdrav golobicica!

Tudi midva ga bova naročila. Prosim javi mi koliko vaju bo prišla poštnina.
Ali sta kupila jajčko posebej in koliko stane?

Hvala za pomoč,
Lep pozdrav!

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček Implast Clipper
12.8.2009 22:14:19   
golobicica
Zivjo!

Nikita;  dimenzije zloženega vozička z kolesi : 85x66x36 cm, treba bi bilo zmeriti prtljažnik!

Biene80;
  • poštnina je naju prišla 45 eur, ker sta dva paketa (ne gre cel voziček v enega, ker so predpisane max dimenzije paketa), sicer je poštnina za en paket 25 eur
  • jajčko sva midva dobila od kolegov, tako da je nisva naročila. Drugače je pa zdaj 96,64 eur preko bobusa, ker mislima, da samo ta njihova jajčka paše na ogrodje!
http://bobus.com.pl/index.php/cat/c38_Implast_Prams.html/page/2

Lep pozdrav!

(odgovor članu biene80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček Implast Clipper
13.8.2009 16:45:01   
biene80
Hvala za informacijo! Ko ga dobiš javi kakšen se ti zdi, ali je dovolj uporaben.
Si ziher, da originalna jajča paše na ogrodje vozička?
lp

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček Implast Clipper
13.8.2009 18:19:48   
golobicica
Zivjo biene80,

evo ti link, kjer piše:
" Vsi avtosedeži Bobbiway so opremljeni z pripadajočimi adapterji za pritrditev na voziček Implast."

http://www.mimovrste.com/artikel/4040017218/avtosedez-implast-bobbiway-belo-crn-a222

Ko ga dobim napišem kaj več:)

Lp

(odgovor članu biene80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček Implast Clipper
14.8.2009 12:58:21   
Caesares
IZVIRNO SPOROČILO: golobicica

Zivjo!

Nikita;  dimenzije zloženega vozička z kolesi : 85x66x36 cm, treba bi bilo zmeriti prtljažnik!

Biene80;
  • poštnina je naju prišla 45 eur, ker sta dva paketa (ne gre cel voziček v enega, ker so predpisane max dimenzije paketa), sicer je poštnina za en paket 25 eur
  • jajčko sva midva dobila od kolegov, tako da je nisva naročila. Drugače je pa zdaj 96,64 eur preko bobusa, ker mislima, da samo ta njihova jajčka paše na ogrodje!

http://bobus.com.pl/index.php/cat/c38_Implast_Prams.html/page/2

Lep pozdrav!



Meni so z iste spletne strani poslali račun skupaj s poštnino 399,99 € (poštnina 27 €). A sta vidva tudi plačala vse vnaprej? Ker mene malo skrbi, da ne bo kaj narobe...

LP

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček Implast Clipper
14.8.2009 14:14:47   
golobicica
Zivjo Caesares!

Ja, tudi midva sva vse plačala vnaprej! Jaz mislim, da nima bit kaj narobe. Edino kar se lahko zgodi je to, da se paket kaj poškoduje, ampak za kaj takega pa oni ne odgovarjajo!
Vidva sta voziček kupila verjetno že po novi ceni (372 eur), ker naju je vse skupaj s poštnino (45 eur) prišlo 391 eur, ker so bili pred enim tednom vsi izdelki na njihovi strani še za cca. 8-12 % cenejši.
Naslednji dan po tistem, ko sva midva naročila clipperja za 346 eur sem opazila na njihovi strani, da že imejo nove cene:), ne moreš verjeti!
Izgleda, da se jim je ponudba povečala!:))

Midva bi mogla najkasneje do torka dobiti paket, pa ti javim kako je vse potekalo in v kakšnem stanju sva ga prejela!!

Lep pozdrav!

(odgovor članu Caesares)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček Implast Clipper
14.8.2009 15:20:42   
Caesares
Ja sva ga kupila že po novi ceni. Škoda user posted image .

Ampak zanimivo mi je pa to, da so mi najprej odpisali, da je cena poštnine 45 €, ker sta dva paketa, da bodo pa poskusili, če gre v enega za 25 €. Nato pa so mi ob naročilu poslali izračun, da je poštnine 27 €.

Ampak vse je še vedno ceneje kot pri nas. Sporoči prosim, ko boš dobila paket, če je bilo vse O.K., da grem takoj v nabavo... 16.9. se bliža s svetlobno hitrostjo user posted image .

LP

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček Implast Clipper
14.8.2009 16:40:36   
golobicica
Brez skrbi, vse ti sporočim, samo daj me za vsak slučaj v torek še spomni, ker sem ful pozabljiva!
A 16.9. imaš rok? Jaz pa 22.9.!user posted image

Se tipkamo!
Lp

(odgovor članu Caesares)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček Implast Clipper
14.8.2009 18:53:45   
mandie
Živjo punce,

Jaz sem tut naročila, sicer Bolderja 3, preko poljakov, že po novi ceni, skupaj z lupinico in senčnikom, pa bo poštnine 45 evrov. Sem tut vse plačala naprej, kar me je tut mal skrbel, sam so mi odpisali, da so prejeli plačilo in da ga dobim naslednji ponedeljek. Kaj več lahko poročam, ko ga dobimo... so pa Poljaki ful prijazni in takoj odgovorijo na mail...

LP



(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?