ponovno na šivanje????upam da ne? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


merida -> ponovno na šivanje????upam da ne? (26.5.2005 18:13:37)

A ima katera podobno izkušnjo.Bila sem namreč rezana v presredku- cca 6 šivov, zdaj sem devet dni po porodu in sem včeraj videla da mi je "razgnalo" 2 šiva(ne tam proti bedru, ampak pri vhodu v vagino) in je tam zdaj luknja-pribl.1 cm.Ne znam si predstavljat, kako se bi to lahko samo skup zaraslo, če se pa tkivo ne drži skupaj.Dve tretjini se še lepo drži skup. A mislite da bi morala nazaj na šivanje in ali se je kateri to zgodilo in kako je rešila.
Prosim odgovorite čim prej, ker mene to toooooolllk boli!!!




Jančika_ -> ponovno na šivanje????upam da ne? (26.5.2005 18:20:25)

Po moje najboljše, da se greš čimprej pokazat, brezveze je trpeti neke bolečine!




total -> ponovno na šivanje????upam da ne? (26.5.2005 18:23:43)

Ja res,pejt se pokazat,nikol ne veš če pride do kakšnega hujšega vnetja:zmeden:.




bskrle -> ponovno na šivanje????upam da ne? (26.5.2005 20:01:03)

Meni je koža počila na mestu, kjer sem bila prvič šivana in tega mi niso zašili, so mi tudi povedali. je pa svinjso bolelo 4 tedne, sploh ko sem šla na stranišče.




* Mateja * -> ponovno na šivanje????upam da ne? (26.5.2005 22:17:22)

Mislim, da se je podobno zgodilo tudi meni, tud jaz sem mislila, da se mi ne bo koža skupi primla, ....pa se je, da pa o bolečinah niti ne govorim, 1 mesec se gotovo nisem mogla usesti na rit. Danes po 7 mesecih je pa vse ok in mi brazgotine skor ni videt, se pa imela kakih 5 šivov zunaj in ne vem kok notranjih. ZA VSAK SLUČAJ PA PEJD DO g, DA TI POGLEDA. JAZ SEM TUDI ŠLA, PA MI JE REKLA, DA NE POZNA NOBENE, KI BI JO DVAKRAT ŠIVALI!!!
Sory za pisavo!! Ja pa še to, mene so bolj boleli šivi kot pa cel porod skupaJ!!!

Mateja:sloncek:




ribica. -> ponovno na šivanje????upam da ne? (27.5.2005 0:10:35)

Tudi meni je počil en šiv. Jaz sem kr patronažni sestri pokazala, pa je rekla da je ok, če bo tako ostalo. Ker mi ni nič dodatno popokalo, nisem šla k zdravniku. Zdaj je pa tud ok.




Anja167 -> ponovno na šivanje????upam da ne? (28.5.2005 23:36:37)

Ja, pri meni je bilo tudi malo podobno. G je rekla, da naj naslednjič povem, da ne bom več rodila in naj me kar se da lepo zašijejo...




Stran: [1]