vprašanje za JULIJKE (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 14:50:56)

Ker je danes tako vroče se sprašujem v kaj boste oblekle vaše :duda: za iz porodnišnice? Seveda če bo tako vreme takrat.




Antigona -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 14:59:33)

Pojma nimam.:((
Se pa že nekaj časa sprašujem kaj za vraga naj mu kupim. :ups:
Na splošno za oblečt. A kratke rokave al dolge al kaj????

Imate kak "poletni" seznamček oblačil za novorojenčka?

Lp, Sonja
:rozica::rozica::rozica:




Tiamo -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 15:00:48)

nisem julika, sem začetek avgusta in verjetno bo takrat podobno vreme, zato ti bom odgovorila, kot so nam povedali v mat. šoli.:metulj:

:duda: oblečeš v eno tetra majčko, čez bobmažno tenko jopico in spodaj čez plenčke samo žabice ali hlačke. Če ima hlačke mora imeti še nogavičke ali copatke. Na glavici naj bi imel tenko kapico ali klobuček. :zajcek:

LP Tia74




Tiamo -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 15:01:59)

joj, kok sem napak naredila, se opravičujem :ups::ups::ups::ups::ups::ups:




petraCBU -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 15:08:34)

Jaz bom pripravila cel kufrček (za vse vremenske prilike), pol jima bom pa nataknila, kar bo poreklo vreme, vzdušje in kakšna strokovna oseba :)
P.




pravljica -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 16:10:18)

mi imamo tudi že pripravljeno (v albumu)...bodi z dolgimi rokavi, tanjše hlače, nogavičke, kapica - to bo sigurno...potem pa še ena majčka z dolgimi rokavi, copatki, jopica in odejica če bo sila, kar dvomim




valentina. -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 18:05:39)

:ups: Ojej, jaz pa sem včeraj kupila pajacka s kratkimi rokavi in kratkimi hlačnicami. Tako mi je svetovala prodajalka in ena lanska julijka. In seveda nogavičke in kapica. Pa sem rekla, da morajo bit dolgi rokavi!!!




Tiamo -> vprašanje za JULIJKE (27.5.2005 21:33:47)

Valentina, saj ni panike, kupi še eno jopico in nogavičke, pokri ga z odejico pa bo. Nevem zakaj prodajalka ni pomislila tudi na npr. deževen dan.

Nočem biti pa pametna, sem napisala samo tisto kar sem slišala v materinski šoli.

Lp Tia74




bilba -> vprašanje za JULIJKE (28.5.2005 10:08:28)

glede na to, da obetajo čez 30 stopinj, ga jest sigurno ne mislim oblačit v dvojne dolge rokave.ne glede na to, kaj pravjo v babiški šoli. no, jest mam prpravljen pajac z dolgimi rokavi in do gleženjčkov, pa basta.pa itak dekica za čez , če bo sploh treba.




Stran: [1]