rezervacija (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


margot -> rezervacija (10.7.2009 23:02:31)

Letos se prvič odpravljamo s šotorom na morje. Zanima me ali vedno rezervirate parcele ali geste tudi na blef. Mi razmišljamo , da bi šli na Rab (1.teden v avgustu ) ,pa bo nerodno ,če bo vse zasedeno[sm=zmeden.gif]




Gina -> RE: rezervacija (10.7.2009 23:06:26)

Mi nikoli ne rezerviramo. POnavadi se vedno kaj najde. Je pa res vedno riziko. Razmišljaj pozitivno, pa bo.




sončeeeek -> RE: rezervacija (13.7.2009 10:59:57)

Tudi mi smo še vedno šli na blef in se je vedno kaj našlo!
Sploh nikoli nisem razmišljala, da bi bilo vse polno! No, upam, da se nisem letos ugriznila vjezik! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

Pa vso srečo!

lp

sončeeeek




ksenjak -> RE: rezervacija (13.7.2009 11:36:30)

Mi gremo vedno na blef pa do zdaj še nismo imeli težav.

lp




Kerensa* -> RE: rezervacija (13.7.2009 11:39:49)

Rezervacije drugače stanejo do cca. 30€, kar spet ni tak strošek (v primerjavi s tem, da bi prišli tja za brezveze, ker bi bilo vse polno - potem pa na blef iskali drugo).




honey -> RE: rezervacija (13.7.2009 11:43:00)

Ne vem, kako je na morju, ampak jaz sem lansko leto hotela rezervirat (za vsak slučaj) za vikend v Čateških parcelo za šotor. Mož se mi je še prav veselo smejal, da kaj se grem, da bom rezervirala. Ko pa sem klicala tja, so mi rekli: žal, gospa, je že vse zasedeno. Tako da - raje ne grem na riziko, sploh pa ne kam daleč. Čeprav je pa res, da je sodelavka šla na Vis v četrtek in ni imela nobenih težav pri najemu APP - je menda bolj kot ne prazno. Tako da ne vem, mogoče bi se bilo fino malo pozanimat, kaj in kako. Sploh pa, ker grete v kamp, da si rezervirate parcelo v senci - te bojo po moje najprej zasedene. 




Stran: [1]