KAKO naj jo pripravim... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


frutka_ -> KAKO naj jo pripravim... (28.5.2005 21:49:57)

Hehehehe...splišni kje pa sta vidva bila?!

Moj bi mi definitvno robčke pojedel če bi pustila. Nenehno najeda tisto plastiko v katero so zaviti, prav tako ovitek od sladkorja, ki ga dobiš ob gostilniški kavi. Trese se, če mu ga ne dam v roke!




Anonimen -> KAKO naj jo pripravim... (28.5.2005 21:57:11)

Frutka, kdaj kje sva bila?




frutka_ -> KAKO naj jo pripravim... (28.5.2005 21:59:27)

...ko je mlatil po briketih....




Gina -> KAKO naj jo pripravim... (28.5.2005 22:10:35)

Ja, frutka, moj je tudi danes pojedel par briketov. Je bil hud, ker mu nisem pustila, da v miru poskuša.:)-
Drugače je pa najbrž odvisno od otroka. Naša Lana je začela sama segat po žlici pri 13. mesecih in je zelo kmalu vse sama jedla, kakor je vse v življenju zmeraj hotela sama in hitro. Dan se je še pri ne vem koliko letih pustil futrat, pa oblačit tudi. Pa naj mi še kdo reče, da nismo ženske bolj delavne.:)-:)-:bravo:
Kako bo z malim ne vem. Ampak opažam, da je bolj moško usmerjen.:love:




frutka_ -> KAKO naj jo pripravim... (28.5.2005 22:17:08)

Hehehehe Gina! Veš kaj sem še opazila pri nekaterih malih deklicah....da so takoj hitro po žensko užaljene.




BARBARA R. -> KAKO naj jo pripravim... (28.5.2005 22:18:27)

Morda bi ji bile vilčke bolj zanimive.Midve že cca. dva meseca tako jeva, da ji jaz nabodem na vilico in jo odložim, Kristina pa prime in nese v usta. Sprva je to počela z levo roko, zadnjih nekaj tednov pa z desno.
Kar je na žlico pa prej steče iz nje, kot pa pride do ust.Danes prvič je celo 2x uspela.


:muca:




Anonimen -> KAKO naj jo pripravim... (28.5.2005 22:38:12)

Aja takrat, ko je Tibor brikete jedel? Ja, kaj pa vem. Ne daleč.




dory -> KAKO naj jo pripravim... (29.5.2005 14:17:13)

Pri nas smo na flasi...pa se to mu zdej dajem gosti sok notr,da je vsaj mal bolj kaloricen...ce vid zlico ze bezi :(:((:((




Anonimen -> KAKO naj jo pripravim... (29.5.2005 21:48:02)

Teja, to, da ne je, je res od vročine. Danes je Tibor pojedel natanko 3 jagode. To je bilo vse. No, O.K., pa tisti njegov kakav je popil.




Gina -> KAKO naj jo pripravim... (29.5.2005 21:49:49)

Naš tudi danes ni vse skupaj nič pojedel, siten je bil pa tako, kot že zelo dolgo ne. Mi smo imeli 35 stopinj v senci. Po moje so zato otroci takšni. Zdajle pa še okrog kolovrati... je šel na balkon:duda:, se shladit..:)-:)-




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]