4-urna bolniška (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


maca m -> 4-urna bolniška (14.7.2009 21:28:51)

Mož je po prestani operaciji dobil odločbo, da 4 ure dela, 4 ure ima bolniško. Danes mu je rekla osebna zdravnica, da te lahko komisija obišče tudi v tem primeru.

Je to res?

Ker mi to sploh ni logično, da si sposoben 4 ure fizično delati, po službi pa npr. ne smeš niti v trgovino. 




Anonimen -> RE: 4-urna bolniška (15.7.2009 15:16:32)

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Mož je po prestani operaciji dobil odločbo, da 4 ure dela, 4 ure ima bolniško. Danes mu je rekla osebna zdravnica, da te lahko komisija obišče tudi v tem primeru.

Je to res?

Ker mi to sploh ni logično, da si sposoben 4 ure fizično delati, po službi pa npr. ne smeš niti v trgovino. 


Mislm, da se imajo pravico prepričat, če dejansko stanje ustreza. Če gre mož recmo po službi usput še v štacuno, sploh ni kake panike. Problem bi biu, če bi prišli recmo tam proti večeru, njega pa neb blo doma. Če je nekdo zmožen sam 4 ure delat, potem pomen, da tudi doma ni sposoben več delati, če razumeš, kaj čem povedat.




uwaga -> RE: 4-urna bolniška (15.7.2009 16:15:09)

Verjetno te res lahko preverijo.
Mene sicer nikoli niso, je bilo pa zanimivo ko so mi na odločbo napisali,da imam 4 ure bolniško, 4 ure delam in da nimam izhoda.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]