Večerni obrok (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


mala Zala -> Večerni obrok (30.5.2005 12:35:31)

Zala bo v četrtek dopolnila eno leto:torta:. Do sedaj je zvečer pred spanjem in zgodaj zjutraj dobivala adaptirano mleko, ki ga bova počasi zamenjala za alpskega (btw kupujemo Mercatorjevega s 3,5% maščobe - je ok?).

Včeraj zvečer je pogovor nanesel na to, da bi začela večerni obrok dajat na žlico. Jaz menim, da je čisto ok, če spije zvečer 2,5 dl mleka oz. da po potrebi zgostimo s kako žličko čokolina na flaško, saj prespi celo noč. Kar nekako mi ne gre, da bi zvečer opustila tisto prijetno stiskanje, ki nama nadomešča dojenje.

Kako pa večerjajo vaši enoletniki?

Hvala za vaše odgovore in en vroč pozdrav:kuza:!




Anonimen -> Večerni obrok (30.5.2005 13:17:34)

Mleko 3,5 je o.k.

Naš je večerjal na žlico kakšen lino, oz. sva se tik pred spanjem še podojila. Flaše ni imel nikoli. Mislim, da je čisto dovolj, če ji daš flašo pred spanjem.




NinaŠ -> Večerni obrok (30.5.2005 13:25:44)

Anže večerja kruh z nečim in kakav, včasih tud le kak ...lino. Za cartanje pa imava pred spanjem stekleničko čaja...

Ja, mleko 3,5 je pa pravo...

LP




špelica -> Večerni obrok (30.5.2005 14:08:57)

Moj še nima eno leto, ampak se strinjam s tabo, mleko je čisto ok, še posebno če je sit, pomeni, da mu ne fali nič in je super!




ZARA -> Večerni obrok (31.5.2005 10:28:49)

Ja pri Zari je tako,da je vedno za zajtrk in večerjo mleko,drugega noče...pol pa še z mano mal zajtrkuje čez kakšno uro...
In ja kupujem ji Merkatorjevo alp.mleko 3.5% m.m. in je čist OK!!
Pije ga pa od 11.5 meseca dalje!!




mala Zala -> Večerni obrok (31.5.2005 11:27:52)

Hvala, punce!

Bova kar na mlekecu ostali:bravo:.

LP!




Stran: [1]