Malo o Janezku (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ... >> Zabava



Sporočilo


Anonimen -> Malo o Janezku (23.7.2009 18:54:47)

Janezek pridno posluša pri pouku, ko mu kar naenkrat pade radirka na tla. Išče jo in išče, pa je ne najde. V tem času učiteljica vpraša učence:
"Otroci, kaj bi mi vi napisali na nagrobnik, če bi umrla?"
Vsi premišljujejo in noben ne ve odgovora. Točno v tistem trenutku pa Janezek najde radirko in se naglas zadere:
"A tu ležiš **** grda!"



Janezek : "Mama, ali se v naši kopalnici umiva tudi Bog ?" Mama : "Kako pa
ti to pade na pamet ?" Janezek : "Vsako jutro slišim ateja, kako tolče po
vratih kopalnice in vpije 'O bog, kaj si še vedno notri !??'"



Mali Janezek si je strašno želel 100 evrov. Vsak dan je prosil Boga, da mu jih pošlje, ampak jih ni in ni dobil. Pa se odloči, da mu bo poslal pismo. Ker na pošti niso vedeli kaj bi s pismom, naslovljenim na Boga, so ga poslali vladi.
Janšo je pismo ganilo in se odloči, da bo poslal 5 evrov, ker kaj bi mali Janezek s toliko denarja. In tako Janezek dobi 5 evrov; navdušen nad odgovorom se odloči poslati pismo zahvale:
Dragi Bog!
Zahvaljujem se Ti, ker si mi poslal denar.Samo prosim te, ne pošiljaj več preko vlade, ker mi je banda pokvarjena, pobrala 95 evrov.
Tvoj Janezek




anezek zadnji dan pouka prinese iz šole domov odlično spričevalo. Mami, za tako lepo spričevalo mi morata kupiti kolo! Janezek, spričevalo je res lepo, toda kolo.... Ne vem, če bo očka za to. Vprašala ga bova, ko se vrne iz službe. Mami, če mi ne kupiš kolesa se pa hočem zvečer igrati s teboj mamico in očka! Sama izberi, kaj ti je ljubše. Ko se je Janezkov oče vrnil domov, mu je žena povedala za otrokov ultimat. Oče nekaj časa premišljuje, potem pa reče: Veš kaj, kolo stane danes dvajset tisočakov. Ceneje bo, če se gresta zvečer igrat očka in mamico, pa bova prihranila denar. Zvečer se je Janezek odpravil v spalnico, oče pa si je pripravil ležišče v dnevni sobi na kavču. Janezek se vleže vznak na posteljo, obe roki namesti pod glavo, nekaj časa gleda v strop, nato pa zavpije: Stara, jutri bova mulcu kupila kolo!




V šoli so se pri biologiji učili o prebavi in omenili tudi težave - drisko ipd. Učiteljica vpraša :
"No otroci, ali je kdo od vas že imel drisko, ali morda celo poznate koga, ki jo ima?"
Janezek pravi : "Moj ata ima menda drisko."
"Ja, in kako si pa to opazil?"
"Niti nisn vido, sn pa ču mamo zvečer iz spalnce, ko je rekla ateju:
"Ja kaj bo toti tvoj drek že enkrat trdi ...'"




Učitelj: "Otroci, kaj najlepše diši?"
Otroci začnejo naštevati rože, parfume, pečenko in podobno.
Janezek pa pravi: "****."
Učitelj: "Janezek, marš ven, in jutri pripelji očeta na pogovor k meni!"
Drugi dan pride Janezek v šolo sam in učitelj vpraša, zakaj ni prišel oče.
"Veste, gospod učitelj, jaz sem ateju vse razložil. Ata je rekel, da se strinja z mano, če pa vi mislite, da **** nima najlepšega vonja, pa ste navaden peder in on s pedri noče imeti nobenega opravka."









Stran: [1]