Nov zakon za kadilce (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


zoya_ -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:06:14)

http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20050530_2057064.php?Rxn4=40

Jaz se pa tega zelo veselim :bravo::bravo:




KIRA -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:08:43)

jaz tudi. podpiram v celoti! :bravo:9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa




monči -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:12:14)

tudi jaz se pridružujem!:bravo::bravo:




Anonimen -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:12:18)

Jst tud.




snežinka * -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:12:21)

Jaz se tudi popolnoma strinjam!!!:sloncek::sloncek:

Katera se bo začela odvajati ma mojo podporo:bravo::bravo::bravo:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.5.2005 9:13:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




baguSka -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:17:28)

Končno. Res da kadim, ampak bom tko vsaj nehala. Haha. Sej se hecam. Doma na balkonu enga pržgem to je pa vse, me pa skrbi da bo od uveljavitve naprej moj dobiu živčni zlom, ker je strasten kadilec in cele dneve presedi v kafani. Me je že strah kaj bo z njim :zmeden:




tjaga -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:18:10)

Sem vedela, da moram nehat. :bravo::bravo::bravo:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.5.2005 9:21:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Maxica -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:22:11)

:bravo::bravo::bravo:




Pajaca -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:28:52)

Ja sam kdo bo pa kontroliral, da v službi ne bodo kadili???? Pr nas je vse zakajeno!

Drgač pa fino, bom lahko končno šla s tamalo v slaščičarno na tortico!!!




Urška* -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:30:22)

Jaz pa se ne strinjam s tem. Ja, kadim!

Vsak ima pravico do svobodnega odločanja, se pravi, da sam izbira če bo kadil ali ne. Za gostilne in lokale pa bi moralo biti urejeno za kadilce in nekadilce!

lp:)




zoya_ -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:32:53)

Jaz sem pa prov vesela, ker je takšen odziv :bravo: Na kakšnem drugem forumu, kjer je mogoče populacija od 15 do 25 je pa čist obraten... vsi proti zakonu :zmeden:
Ja jaz komaj čakam, da bomo lahko šli v kafič, iz katerega ne bom prismrdela kot iz tobačnice in da lahko otroke pelješ na sladoled al pa sok ne da bi jih izpostavljal dimu...




Anonimen -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:32:56)

Urška, jst tud kadim, bomo zato pa kašnga manj...al pa šli ven, na teraso. ;)

Sicer zanimivo: čeprav sama kadim, sama sebi ful smrdim, ko pridem iz kašne gostilne, čist prekajena...Pa ne samo odznotrej, predvsem od zunej...če bi se kadilo samo zunaj (ne v prostoru) , ne bi bilo toliko smradu :zmeden2:

Sej ne vem, če je kdo zsatopu :zmeden:




dory -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:33:42)

no se en razlog vec,da me ne premami in da spet ne zacnem :)




ZARA -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:34:30)

Ne al bina nobeden ni zastopu...
Jst se podpišem pod Urškin* post-pa ne kadim!!!




Tinna -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:36:03)

Urška* saj imaš prav, da ima vsak pravico do svobodnega odločanja a tudi mi nekadilci imamo pravico, da sedimo v neokajenem lokalu in da delamo v čistem zraku (čeprav je to pri nas že več let urejeno, da kadilci hodijo vn- je pa tudi res, da si potem privoščijo več odmorov kot mi nekadilci.):zmeden:




cmokec -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:46:59)

Nanjbolj so bili fini lokali, ki so morali biti zaradi strežbe hrane (beri topli sendviči) pregrajeni na kadilski in nekadilski prostor. In ko je prišla družba na pijačo so bili vsi v kadilskem in nihče v nekadilskem, čeprav jih pol ni kadilo. :)-:)-Hura zakon. :)-:)-. Če pri sebi ne razčistiš, pol tudi zakon ne pomaga, da nehaš kadit. Saj kapiš zaradi sebe in ne drugih.

Cmokec kadilka, ki zaradi trebuščka ne kadi več, mislim, da začasno.




Urška* -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 9:58:55)

Tinna, saj zato pa sem napisala naj uredijo lokale na kadilce in nekadilce. Ne pa da si neke smešne zakone zmišljujejo. Če pa bi kdo kršil to in bi kadil v prostoru za nekadilce, pa naj dobi kazen. Bi ga verjetno že izučilo.

In ja, tudi nekadilci imate pravico do čistega zraka. Se popolnoma strinjam. Saj tudi meni včasih ne paše da sedim v zakajenem prosoru, pa sama kadim. In takrat se pač vstanem in grem drugam. Me noben ne sili da tam sedim.

Če bi bili vsi malo bolj dosledni, bi se lepo razumeli.

lp:)




niki5 -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 10:20:28)

JAz lahko izbiram lokal oz prostor za nekadilce, kaj pa tisti ki so zaposleni in so izpostavljeni dimu hočeš nočeš. Mislim da je tukaj največji problem, kako zaposlenim omogočiti delo v normalnih pogojih.






zoya_ -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 10:21:10)

Urša* sej če ne bi bilo 99% lokalov za kadilce, potem takega zakona sploh ne bi rabili




Pajaca -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 10:36:37)

Jaz nimam svobodne izbire.
- edini nezakajeni prostor v naši službi je moja pisarna (pa še tuki smrdi, čeprav luftam) torej ne morem na malco, na kavo na wc....
- otroka ne morem peljati v nezakajeno slaščičarno, ker se povsod kadi in večinoma ni prostorov za nekadilce ki bi bili ločeni od kadilcev.... dobr da mamo Pečjaka v KR
- ne morem s prjatlco na kavico, ker ne poznam lokala kjer bi lahko sedeli v nezakajenem prostoru

Jaz nimam svobodne odločitve... edino doma, kjer uživam v nezakajenih prostorih......




zoya_ -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 10:46:45)

V KR edino kar vem, da ni zakajeno, je slaščičarna Slonček, v Lj pa slaščičarna hotela Slon. Potem mi pa zmanjka idej....:zmeden2:

Pajaca jest še doma kdaj imam zakajeno, ker sosedje na terasi zakadijo in vse smrdi k nam, ali pa če se mularija pod blokom zbere in kadijo... res svobodno...
Pr nas vsaj v službi je direktor strogi nekadilec in tudi od vseh 12 zaposlenih noben ne kadi... skoraj ne moreš verjet. In potem tudi noben, ki pride na sestanek ali karkoli ne kadi... ne sme ;)




Pajaca -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 11:04:32)

Sloček mi nima dobrih slaščic, Slon mi pa ni ravno primeren za mojo smrklo.... tko da dobr da je toplo in smo lahko zunaj.

Ja sej vem, pr nas je tud včasih smrad notr, ko spodi zaprejo tendo pa nam vse butne v spalnico, groza.... sam kaj naj, briga jih.

V službi pa jih ful kadi, pa jih briga za druge, pa jej pol sendvič (kadijo v jedilnici), pa ko sem bla noseča pa s tamalo na obisku, briga jih za druge.... tko da eno sranje. Domov prsmrdim vsak dan (pa čeprav sem cel dan sama v pisarni) huj ko včasih ko sem šla zvečer ven.





Urška* -> Nov zakon za kadilce (31.5.2005 11:15:16)

Niki5, to pa imaš tudi prav!

Ne vem kako imate v KR, ampak tukaj v MB-ju je pa kar nekaj izbire kjer lahko greš v lokal z otrokom in se ne kadi oz. je ločeno.

lp:)




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>