pregled! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


dadica -> pregled! (31.5.2005 19:29:37)

popoldan sem vam pisala da sem imela danes rjavkast izcedek,ker sem bila na pregled pri moji G naročena komaj 17.junija sem jo poklicala če lahko pridem danes in sem šla že danes.Stanje je čist Ok moja pikica je v enem tednu zrasla za 7mm in ima sedaj že cel centimeter :bravo: ,sem pa mogla danes na pregled ker grem jutri na 4 dnevni seminar na hrvaško, me je danes pomirila in sem še enkrat videla srček svoje pikice-juhuhu!

LP dadica in :duda:

hvala vsem ki ste mislile na mene




gaya -> pregled! (31.5.2005 19:34:05)

Ojla,

sem te prav čakala, da se javiš:). sem ful vesela, da je vse ok :bravo:, s tabo in tvojim :duda:. Ja enako ti je rekla kot meni, samo, da jst nisem slišala in videla še nič kaj dosti. Ampak baje napredujem od prvega pregleda čist lepo po šosko :bravo:.

Lepo se imejta in uživaj na seminarju, če se da:). Jst grem pa seveda zdajle lepo :muca::zaspan:, ker sem že cel dan aktivna :).

Pa pa




nejca1 -> pregled! (31.5.2005 19:49:51)

super, vidiš, vse bo dobro.A ste na UZ opazile slučajno kakšno krvavitev, ta je namreč meni povzročala krvavitev.
TI je povedala, zakaj izcedek? Vem, sem zelo firbčna, ampak sem v podobni situaciji kot ti.
lp, :metulj:




Anonimen -> pregled! (31.5.2005 19:50:45)

No vidiš, da je bil jok čisto brez potrebe!

Naj vaju :angel::angel::angel: še naprej čuvajo




Jančika_ -> pregled! (31.5.2005 19:53:40)

:bravo:Pa da bo še naprej vse vredu:miska::miska::miska:!




Nannn -> pregled! (31.5.2005 20:48:47)

dadicaaa nice :bravo: ane kako te potem trenutku pomiri cim vidis utrip in ti pove G da prakticno ni nic narobe...juhu srecno se naprej...

Kok si noseca?Jest sem 8 tednov pa sem bila v nedeljo na urgenci pa je moj :duda: ze velik 15.6mm...

Lepo se imejte...

Nannn :nosecka:




puri -> pregled! (31.5.2005 21:00:07)

Dadica, vesela sem, da je vse O.K. in držim pesti, da bo tako tudi v naprej!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




tinkamiška -> pregled! (31.5.2005 21:13:18)

Sem sele zdaj prisla iz LJ in prebrala vse za nazaj...
Res sem vesela, da se je dobro končalo in da tvoj mali:duda: pridno raste in se razvija:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Kr tako naprej:rozica::rozica::rozica:

Tinka:)




dadica -> pregled! (31.5.2005 21:15:50)

noseča sem 7tednov in 1 dan,krvavitve ni bilo vidne nikjer,je pa rekla da se telo pač čisti in da je lahko po spolnem odnosu to nekaj normalnega. No pri meni ni bilo po odnosu ampak kar tako iz "lufta".V galvnem če je manjši rjavkast izcedek še to ne pomeni nič slabega!!!

lp in lahko noč,se vam javim v nedeljo

dadica




Nannn -> pregled! (31.5.2005 21:19:38)

ja dadica sva pa zelo blizu :bravo: vazno da je bilo vse v redu...

Tinkamiska mene pa zanima ce sta se srecali z Geo1?




Stran: [1]