otrok se noče previjati in obleči (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


tetajana -> otrok se noče previjati in obleči (5.8.2009 17:31:22)

L.P.
Moja hčerka je stara 22-mes. in se počasi privajamo na življenje brez pleničke.Do pred sedem dni je bilo vse v redu( brez problema je sedla na kahlico innardila lužico),nato pa kakor da je dobila en odpor na kahlico.Noče se več gor usesti, previti pa tudi ne.Ko pa ji uspem plenico dol dati pa bi bila najrajši brez ,ampak to ne gre ker nima še kontrole in se polula.Ko pa je še brez plenice pa se sama začne slačiti in dreti da ne bo imela nič oblečeno.Tako je večino dneva ko pride iz vrtca(dretje ,jokanje ,moledovanje).Drugač v vrtcu teh problemov nimajo.Večino popoldneva zato prebijeva doma ,ker nima včasih nič oblečeno ali pa vsaj plenico in hlače.Včasih pa še to ne!!!




anabanana -> RE: otrok se noče previjati in obleči (6.8.2009 7:26:45)

Mislim, da nisi na pravem forumu




Taddy78 -> RE: otrok se noče previjati in obleči (6.8.2009 15:27:00)

Res ne vem zakaj se nekatere toliko obremenjujete s temi plenicami.
Pusti jo tako kot ji paše, če nima rada plenice ji je ne oblači...veš koliko gatik smo mi zmetali vstran ko ni hotel povedat kdaj gre kakat (na kahlo ali wc je začel lulat komaj pri 3.letih)...in kaj naj...ko pa se je odločil da bo suh, pa je to naredil 100%...jaz se nisem sekirala in mi je bilo čisto vseeno kaj pravijo o tem drugi...

Aja, temo si pa res malo sfalila...




Stran: [1]