Previjalna mizica Acqua (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


*maja -> Previjalna mizica Acqua (2.6.2005 10:07:28)

Zanima me če jo morda katera ima in kako je zadovoljna z njo. Koliko časa približno je uporabna in, če se jo seveda sploh splača kupiti.
No še link, da boste vedele o kateri previjalni govorima :

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/3133/




TVN -> Previjalna mizica Acqua (2.6.2005 11:03:54)

Živjo, jaz je sicer nimam, vendar lahko samo povem, da punce večinoma pravijo, da tovrstne rešitve niso najboljše (nestabilnost!). Bo pa še katera povedala, ki ima res prave izkušnje s previjalno.

Jaz bom zadevo rešila tako, da bom kupila previjalno desko v BC (dim. 85 x 55) in jo namontirala na najino komodo v spalnici.

Vidim, da si že precej na koncu z nosečnostjo, zato srečen porod in vse dobro!




Udb -> Previjalna mizica Acqua (2.6.2005 11:35:01)

meni se zdi blazno majhna!! Tudi mi bomo imeli predalnik z veliko desko na vrhu!




pravljica -> Previjalna mizica Acqua (2.6.2005 11:40:55)

meni je pa tudi ta všeč...ampak tako draga se mi zdi




Jančika_ -> Previjalna mizica Acqua (2.6.2005 12:00:06)

Čisto odkrito - premajhna. Ko se začne piškot obračati, jo lahko spraviš na podstrešje. Meni se zaradi hrbta zdi fajn, da otroka čim dlje previjaš na previjalni, kjerkoli drugje imam sama veliko problemov.




Grascakinja -> Previjalna mizica Acqua (3.6.2005 10:28:58)

V materinski šoli jo odsvetujejo:
- premajhna
- nestabilna
- nima varovalne ograjice
- preveč lahko se premika
- skoraj nič odlagalne površine (tisto spodaj je larifari)

Vedet moraš, da si je treba pred previjanjem otroka vse pripravit na previjalno, od pleničk do obleke, ker ga nikoli ne moreš pustiti samega gor, nit sekundo, ker se lahko dol prevrne. Na tej je pa prostor komaj za dojenčka, kaj šele za lavorčka, zložence, oblekce, kremico, olje, vatko... Naša bo 75*85 s 4 predali in polico nad njo, pa se mi zdi še premajhna.




soncek&luna -> Previjalna mizica Acqua (3.6.2005 11:11:28)

jaz sem jo videla v zivo...in me ni prepricala:(...se pa se nisem odlocila kako bom vzela




Stran: [1]