Oblačila v MB porodnišnici. (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Amoss -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 11:40:53)

Mene pa zanima če katera ve ali lahko imam za :duda:svoja oblačila v porodnišnici?
Ker so mi namreč včeraj napovedali :roza: in sem si spakirala roza oblekice, pa me zanima ali jo bom lahko oblekla v njih?




cmokec -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 11:42:09)

Praksa je, da imaš svoja oblačila za dojenčka samo za odhod domov in ne v času hospitalizacije.




malika -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 11:42:25)

Lahko, pa še bolje je tako!
Jaz sem pri prvem uporabljala samo njihove majčke in pleničke, pajacke pa sem imela svoje.

Ponavadi še vsak pohvali, kako je dojenček zdaj lep in da zdaj čisto drugače zgleda-saj res!

:bravo::bravo::bravo:




Amoss -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 11:45:14)

No saj ravno zato ker sem včeraj ko sem bila v porodni sobi in so imeli tam pripravljena oblačila, pa se mi je zdelo da bo dojenček ful grozno zgledal.Saj več ali manj imam samo pajacke zraven, majčko pa bi že kakšno njihovo uporabila.Pa imam toliko oblekic, zakaj jih nebi uporabila.
Pa vsi pridejo v porodnišnico in dojenček dosti lepše zgleda če je oblečen v lepe stvari,...




Pajaca -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 11:45:36)

Pri nas je itak zmanjkalo njihovih oblekc (lj) pa sem dala svoje, da ni bila pokakana. Vzami s sabo, pa boš sproti videla.




ribica. -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 13:18:00)

Mislim, da lahko imaš. Čeprav so se men zdela čist lepa oblačila. MajčKe s pisanimi vzorčki ali enobarvne (lepe barve), pa pajacki za zavezat. Sploh pa se mi zdi totalno odveč, da bi že v porodnišnici imela delo s cunjami. Seveda kakor hočeš.




ribica. -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 13:20:00)

Aja, pa še to....ko sem bla jaz not, je bilo oblekic vedno dosti na zalogi. Vedno pa je zmanjkalo povijalnih plenic, tistih zmajčkov. Sam takrat je bla res gužva na vseh oddelkih.




Blink1 -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 14:09:41)

Jaz sem Nejo kar v njihova oblačilca oblačila, domov pa sva šli v svojih (in dveh njihovih plenicah, ker je bila sveže previta in je nisem odvijala:zmeden2: jih imam pa za spomin na porodnišnico:) )




Anonimen -> Oblačila v MB porodnišnici. (2.6.2005 16:49:42)

Davida sem oblačila kar v njihova oblačila, ker se mi je zdelo tako bolj praktično. Enostavno, če se pokaka ali polula in pride skoz, se ne rabiš sekirat, kdaj in kje boš to oprala. Pri nas (sorodniki) itak nihče ne ve, v kaj je bil oblečen (tudi to, da je imel že prvi dan na sebi vijoličen pajacek kot svoje prvo oblačilo in so vsi mislili, da je punčka), vsem je bilo pomembno to, da so držali to majhno štručko v rokah.




Stran: [1]