kaj za " grickanje" (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


čaki -> kaj za " grickanje" (3.6.2005 11:46:30)

mene zanima kaj dajete svojim malim ki ne smejo papcat mleka in jajc za grickanje? da drži sam v rokah in malo grizlja? bebi piškot itak ne pride v poštev, jaz ji dajem dan na dan skorjo kruha, rada bi ji dala pa še kako drugo stvar pa nisem dost pametna.




Maš -> kaj za " grickanje" (3.6.2005 11:55:56)

Kakšno sadje, npr. kos jabolka ali hruške, lahko tudi suho sadje, če ji bo všeč. Kaj drugega mi pa trenutno ne pride na misel.
Lp!




AnBan -> kaj za " grickanje" (3.6.2005 12:07:47)

Pri nas se kar s kruhom zadovolji, mogoče kdaj kak rižev kruhek...lahko pa kupiš piškote brez jajc im mleka




Natasa-6 -> kaj za " grickanje" (3.6.2005 12:24:10)

Jaz ji dam vcasih kaksen grisin (preberi sestavine, nekateri vsebujejo mleko v prahu!) ali pa slane palcke oz. prestice (Soletti), pa prepecenec, rada pa ima tudi sadje in rozine.




sasi -> kaj za " grickanje" (3.6.2005 18:14:34)

Mogoče bi tvojemu malčku bili všeč riževi oblati - dobiš jih skoraj v vsaki trgovini pri dietni hrani.




piščanc -> kaj za " grickanje" (3.6.2005 22:26:36)

riževi vaflji so tud dobra stvar




žiža -> kaj za " grickanje" (5.7.2005 22:10:28)

naša ima dieto brez jajc, mleka in moke. Jaz ji dam za grizt kakšne riževe zadevice, pa kakšen smok (tisti smokiji Smoki so samo iz koruzne moke, tisti Grizli imajo pa tud pšenično vmes) Če ji dam sadje v roko je cela popackana, zato sadje jemo z žličko.




Stran: [1]