uhajanje urina (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


vodica -> uhajanje urina (24.8.2009 14:13:57)

Ali je imela katera probleme s uhajanjem urina?Zdaj sem skoraj eno leto po drugem porodu in že pred kratkim sem začela opažat da mi med kihanjem uide par kaplijc,včeraj pa sem hotela skakat hčerkino kolebnico pa sem samo trikrat skočila in sem bila kar precej mokra tako da še sreča da smo bili na domačem vrtu da sem se hitro lahko šla spreoblečt.Me kar mal skrbi,da bo to večni problem pa me zanima če obstaja še kaj razen vložkov da mogoče to tudi pozdraviš.hvala




Lunca1 -> RE: uhajanje urina (24.8.2009 15:20:27)

keglove vaje




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.8.2009 22:38:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mala zirafa -> RE: uhajanje urina (25.8.2009 17:38:00)

Jaz sem 6. teden po porodu šla na aerobiko in pri skoku pajaca mi je kar ušlo.Od takrat dalje  sem delalala k. vaje več kot je predpisano.Zelo pomaga.Zdaj ni težav, razen če imam poln mehur pa kihnem, mi zbeži kaka kapljica.




2srcka -> RE: uhajanje urina (21.9.2009 23:04:48)

Jaz sem dobrih 10 mesecev po porodu in mi tudi če skačem čez kolebnico uhaja voda...ko pa sem šla tečt sem bla pa čisto mokra...mene tudi zanima kako se lahko to reši, če se sploh lahko. Se mi pa zdi da mišic sploh nimam tako slabih. Se da to odpraviti z veliko vajami za mišice medeničnega dna? Kaj pa ostale, koliko časa po porodu se vam je to uredilo?




mateyka -> RE: uhajanje urina (21.9.2009 23:39:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

keglove vaje


keglove vaje, keglove vaje in še enkrat keglove vaje. 5x na dan, kadar sediš in delaš karkoli že recimo. oboje - dolge in kratke. redno in vztrajno.




2srcka -> RE: uhajanje urina (22.9.2009 23:51:15)

Joj upam da bodo res pomagale.




Nasy -> RE: uhajanje urina (23.9.2009 23:23:52)

Evo, meni se je začelo to dogajat 18 m po porodu, ko sem začela kihat ali kašljat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




mala zirafa -> RE: uhajanje urina (25.9.2009 15:38:56)

Nasy, pol  pa se izogibaj prehladom[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], se hecam.Obstajajo tudi neke uteži za keglove vaje.Poskusi.




Stran: [1]