Ze nekaj ur kuhana zelenjava (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


yelci -> Ze nekaj ur kuhana zelenjava (25.8.2009 8:37:59)

Zdravo,ker je tako lepo vreme sm se odlocila,da greva z sinckom na Bled.Ker ne mara zelenjavnih frutkov,bi mu doma skuhala cvetaco,korenjcek in bucko,dala v posodico(v
kosih) in cez prib. 5 ur bi mu dala za jest.A mislite,da bi blo to uredu?Star je 7 mescov.
Lep soncen dan




Najaa -> RE: Ze nekaj ur kuhana zelenjava (25.8.2009 8:46:00)

Če boš dala še čisto vroče in v posodo, ki vsaj malo zadržuje toploto (jaz imam aventove posodice), bo zdržalo. Sej se ne gre za drugo, fajn je sam, da je vsaj malo toplo. Če mu je ok, lahko pa tudi hladno je.




sayuri -> RE: Ze nekaj ur kuhana zelenjava (25.8.2009 9:00:06)

JAz bi vzela sadno kašico. Če sem kam šla, nikoli nisem zelenjavne s seboj nesla. Itak jih nisem kupovala, ampak sem jih pripravila sama doma. Na izlet in podobne zadeve pa vedno sadne frutke s seboj, pa kakšne skutke.




blackcoffee -> RE: Ze nekaj ur kuhana zelenjava (26.8.2009 0:03:38)

ma, nič ne kompliciraj. vzemi doma pripravljeno zelenjavo in jo spasiraj ali zmečkaj - ne bo nič narobe, saj hladno boš težje kasneje zmečkala. napolni prazne frutkove stekleničke in jih dobro zapri.
sama prakticiram tako, da se ustavim v kakšni kafani - v primeru, če nimam druge možnosti za postanek - kjer bi lahko pogrela hrano in si naročim kavo. zraven pa prosim skodelico vrele vode - kot je servirano za čaj in dam vanjo stekleničko s pripravljeno hrano. malo premešam, da postane kašica prijetno topla in nahranim otroka. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
obvezno pa imam zraven tudi kak sadni obrok.




tasa.m -> RE: Ze nekaj ur kuhana zelenjava (26.8.2009 11:45:14)

Pomoje ni nič narobe, samo verjetno ni tako okusno za jesti, drugače pa tako, kot je blackcoffe predlagala.
Ali pa mu vzami kašico iz korenčka in jabolka (da malo zaužije zelenjave).




Stran: [1]