Krci pri nedonosenckih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


dory -> Krci pri nedonosenckih (4.6.2005 13:50:23)

Zanima me sledece...nekje sem zasledila,da so nedonosencki precej bolj podvrzeni krcem kot normalno donoseni...zdej me pa zanima kako je bilo pri vas? Pri nas je bilo prvo trimesecnje res grozno,kar se tega tice...

lp :rozica:




Anonimen -> Krci pri nedonosenckih (4.6.2005 13:52:36)

Rojeni v 29. tednu in ne morem reči, da smo imeli pretirane krče (edino ko sem se enkrat najedla čebulnega preliva na naši prekmurski specialiteti).

Se jih skoraj nič več ne spomnim. Smo pa uporabljali Lefaxin, če so bili.

Mislim, da smo jo ekrat nosili ponoči, ko je imela krče, drugače pa otrok po vzorcu. Moram potrkati na les.

BOjana




k1 -> Krci pri nedonosenckih (4.6.2005 16:53:29)

pri nas tudi ni bilo neke sile, na začetku sem ji dajala kuminov in janežev čaj, sedaj še malo vetrovne kapljice koroških lekarn, ampak se je zadeva kar umirila. pa hipov komarčkov čaj - grejo vetrovi lepo ven.....mmmmmmm-....... :sloncek::sloncek:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.6.2005 20:55:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




anne -> Krci pri nedonosenckih (4.6.2005 21:03:42)

Pri nas tudi ni bilo panike. Niti ene noči se nismo prenosili.

Sicer je imel nekoliko krčov, ampak ni bilo hudo - max. 1 uro. Lefaxin in Sab simplex pomagata.




k1 -> Krci pri nedonosenckih (4.6.2005 22:01:54)

o anne - še migate???? te nikjer ne zasledim!

lp! :sloncek::sloncek::sloncek:




Janeja -> Krci pri nedonosenckih (5.6.2005 12:01:07)

Evo čist sveže informacije :)- :

z mojo malo Leo sva skupaj en teden in nisem opazila, da bi imela krče. So bili pa že na intenzivni otročki z močnimi krčki ... vsi fantki. Tako da mislim, da ni pri nedonošenčkih nič kaj drugače kot pri donošenih :duda: . Fantki so pač večji občutljivčki kar se tega tiče. Smo tudi mi Jana tri mesece po rokah nosli. :( Sicer je hudo, ampak se tudi to kmalu pozabi.

Uživajte s svojimi sončki pa lep dan vsem :rozica::rozica::rozica:

Jerneja




* Mateja * -> Krci pri nedonosenckih (5.6.2005 14:36:10)

Zdravniki pravijo, da je pri otroku do 3 ali 4 mesecev pač obdobje, ko se lahko pojavijo krčki in morajo to obdobje prerast in tud krči minejo.

Moj Nejc je mel mal težav, sam je res prerasel. Dajala sem mu pa od Sab simplexa, kuminih kapljic do milikona....sam mislim, da mu ni prav nič pomagalo. Ja, veste kaj je pomagalo,pa ne smejat al pa čudnno gledat, da je puknil oz. prdnil. To je bilo edino zdravilo.:):):):):):sloncek::sloncek::sloncek:




dory -> Krci pri nedonosenckih (5.6.2005 16:28:58)

Ja pr nas je blo prvih 7 tednov res zelo zelo mucnih...pol sva dobila lefaxin,ki je stanje ublazil...cisto ok je blo res po treh mesecih...




alpog -> Krci pri nedonosenckih (24.6.2005 11:58:17)

Rojeni v 34. tednu. Krčili smo se skoraj 18 mesecev, čeprav mislim, da to sploh ni pravilo. Uporabljali smo kapljice sap-simplex. Ful pomaga!




Stran: [1]