šola v naravi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


india -> šola v naravi (4.6.2005 23:09:33)

Hehe, v domu ostarelih:)-:)-:)-:)-




Anonimen -> šola v naravi (4.6.2005 23:22:44)

Ajoj... ne..... v vrtcu... še najraj:duda:




india -> šola v naravi (4.6.2005 23:32:40)

Pa ne mislit, da tam ne moreš skasirat kakšne taprave!
Tudi tam znajo bit zelooo pametni, sicer bolj starši kot otroci, ker pri nas na žalost še vedno velja miselnost, da so vzgojiteljice manjvredne kot učiteljice, a vseeno, tudi otroci znajo bit prav hudičevi že v vrtcu!




frutka_ -> šola v naravi (4.6.2005 23:33:51)

Kolikor se spomnim sem imela s seboj na izletih v OŠ vedno absolutno premalo denarja. In kaj vse sem si primesla domov...od hrčka, do papige, 10kil moke iz Babičevega mlina, neke obeske in torbice...same bedarije!

Kolikor ji boš dala, toliko bo porabila. Ampak za teden dni se mi zdi 5tisoč več ko dovolj!
;):zmeden2:;)

Upam da se bo lepo imela! Saj veš kako lepi spomini so to...:rozica:




india -> šola v naravi (4.6.2005 23:40:16)

Frutka, Anja ravno pravi, da če gre po tvojih stopinjah, bo probala medveda prinest domov:)-:)-...
Ja, saj se jaz tudi spomnim, da smo iz izletov nosili tristo čuda, no, živali sicer ne, ampak od olivnega olja do obeskov in kap in plišastih igrač, v glavnem vse, samo denarja ne.
Ja, saj to je to, hrano in pijačo itak imajo tam gor, a nekaj vseeno rabi,čeprav doma zdaleč ne porabi 5000 v enem tednu za take zadeve.




Anonimen -> šola v naravi (4.6.2005 23:57:01)

Miška.... če se bojo zapeljali do črne pa bo mende res medveda domov prinesla....:)-




india -> šola v naravi (4.6.2005 23:59:01)

Ne vem kam bi ga dali, še za muho ni več placa:)-




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]