Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Metuljček Cekinček -> Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 8:54:30)

Kje imajo res zeloooo dobre torte za rojstni dan v Ljubljani ali okolici?

Zanima me tudi, kakšno torto bi bilo primerno naročiti za 1. rojstni dan. Med povabljenci bodo namreč kar trije otroci, ki so stari eno leto ali manj. Zato jagode odpadejo, ker eni starši res zelo pazijo na to, da jagode ne dajejo otrokom do enega leta. Večina staršev tudi čokolade tako majhnim otrokom še ne daje, zato tudi čokoladna torta ni najprimernejša.




Volga -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 8:55:58)

IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Kje imajo res zeloooo dobre torte za rojstni dan v Ljubljani ali okolici?

Zanima me tudi, kakšno torto bi bilo primerno naročiti za 1. rojstni dan. Med povabljenci bodo namreč kar trije otroci, ki so stari eno leto ali manj. Zato jagode odpadejo, ker eni starši res zelo pazijo na to, da jagode ne dajejo otrokom do enega leta. Večina staršev tudi čokolade tako majhnim otrokom še ne daje, zato tudi čokoladna torta ni najprimernejša.



Mogoče brezjajčna za vsak slučaj s kakšno sadno skutko namazana?




Metuljček Cekinček -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 8:56:05)

Sem napisala pod napačno temo. Dajte me prestavit na drugo temo!




FLASK_A -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 8:56:25)

Če imaš preveč denarja, potem pojdi v Tabor. ODLIČNE torte! Ampak drage.




pety78 -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:10:10)

Kaj pa TVOJ otrok? Kakšno torto misliš, da bi jedel? Ker za tistih nekaj grižljajev, ko jo pojedo majhni otroci, se jaz ne bi prevež ozirala na druge.
Koliko bo pa večjih otrok, ki torto že konkretno jedo?




Ajvy -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:12:00)

naredisitorto.si...nekaj takega je .....naročiš jo po inetrnetu...dobra je.....pa lepa tut...
Jst sem naredila tako ,da je bilo pol torte čokoladne, pol pa sadne....




FLASK_A -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:13:34)

Aja, torta bo za tamale. Pol pa nevem, mi smo jo bolj zase kupili[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Splišni -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:16:41)

Pojdi v Lecrerc, tam imajo ful dobrih različnih tort. Tiste pri slaščičarjih so blesavo, nesramno, brezvezno drage. Fuj!!!!!!!




FLASK_A -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:18:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Kje imajo res zeloooo dobre torte za rojstni dan v Ljubljani ali okolici?

Zanima me tudi, kakšno torto bi bilo primerno naročiti za 1. rojstni dan. Med povabljenci bodo namreč kar trije otroci, ki so stari eno leto ali manj. Zato jagode odpadejo, ker eni starši res zelo pazijo na to, da jagode ne dajejo otrokom do enega leta. Večina staršev tudi čokolade tako majhnim otrokom še ne daje, zato tudi čokoladna torta ni najprimernejša.


Mogoče brezjajčna za vsak slučaj s kakšno sadno skutko namazana?


Aha, potem pa je najprimernejša iz bebi keksov in domačo jabolčno marmelado[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Nekateri starši pa res komplicirajo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Toliko kot pa otročki torte pojedo... Eh.




Ribica ** -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:45:31)

Galerija grad




ksenija12 -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:46:40)

Mi smo bili zadovoljni z domačo peko - Lj




ksenija12 -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 9:47:56)

Domača Peka - nekje na Taboru mislim da so še zmeraj




tinkatonka -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 13:48:14)

Galerija Grad je too much draga. Jaz sem dala v soboto za dva kosa torte 7€. ja hvala lepa za to.

Jaz rojstnodnevne torte za mojga škratka naročam na http://www.slascicarstvo-martina.com/. Sicer so malo stran iz LJ, ampak s stroški dostave vred niso dragi. Poleg tega ti pripeljejo torto na dom  oz. tja kamor želiš (v nedeljo ne vozijo).Tam sem naročila tudi torto za poroko in so jo kr direkt v gostilno peljali.  Torte so fantastične. Na spletni strani imajo sicer nekaj primerov tort, za 1. RD sem npr. želela Ježka, pa je prišla taka mojstrovina izpod njihovih rok, da sem bila čict fascinirana in skoz hodila torto v klet gledat in slikat.

Jaz nikoli ne hodim k njim v "trgovino", vendo naročim prek telefona. So zelo prijazni in ustrežljivi.

Če te skrbi glede alergij, ti priporočam, da naročiš sadno torto ali pa skutino, pa izrecno poveš katerega sadja ne bi notri. Jaz vedno naročim torto, ki je pol sadna in pol čokoladna, tako da je za vse okuse (za male in velike).

Lp Tina




Metuljček Cekinček -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 13:59:41)

Tinkatonka, kakšna pa je okvirna cena torte pri slaščičarstvu Martina? Je torta bolj domače sorte brez tistih umetnih krem?




livia -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (31.8.2009 20:55:54)

http://www.torte.si/
Ful dobre, lepe, a drage.

Me prav zanima razlika v ceni s tistimi, ki jih omenja tinkatonka. Žal ni cenika na netu.




lenca1 -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (1.9.2009 8:35:49)


IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Tinkatonka, kakšna pa je okvirna cena torte pri slaščičarstvu Martina? Je torta bolj domače sorte brez tistih umetnih krem?


Tudi mi smo naročili torto pri slaščičarstrvu Martina, tako da ti tud jaz lahko odgovorim glede cene. Za 1.RD smo hčerki vzeli torto z motivom Minnie (mislim, da je to ''žena'' od Mickey Miške[sm=smiley36.gif]), torta je bila pol čokoladna in pol borovničeva, velika 25 kosov, cena skupaj z dostavo v LJ. je bila 45€. Dobi se tudi ceneje, odvisno od oblike, velikosti... Našo torto so vsi pohvalili, borovničeva je bila sploh ful osvežujoča.




lennka -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (7.9.2009 21:33:28)

Torto smo lani naročili v vegetarijanski restavraciji Govindas v Šiški. Čisto za štos, ker se ve,da tam poskrbijo za dobro hrano in odlične sestavine. Naročili smo lešnikovo, res bila je res odlična. Glede na to, da je bila brez jajc, moke, smetane in ne vem še česa vse, je bila vseeno polnega okusa in prav nič težka.
Jedli so jo celo otroci, ki tort sploh ne jedo. In nobenega ni po njej polel trebušček :).
Priporočam!





Felicita -> RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana (7.9.2009 21:44:34)

jest ti svetujem slaščičarno drejček na rudniku - majo odlične torte in blazno razumne cene (2 torti + 2 kepci sladoleda = 4,5€). splet: http://slascicarna-drejci.com/onas.htm
druga dobra varianta (in še cenejša) je pa slapek - trgovina in slaščičarna biotehniškega izobraževalnega centra. se je pa treba pozanimat kako je kej z motivi in to. splet: http://www.bic-lj.si/zs/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=8&Itemid=38




Stran: [1]