Mobilne hiške - Šimuni (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


adeline -> Mobilne hiške - Šimuni (1.9.2009 22:00:14)

Dober večer.
Imela bi nekaj vprašanj v zvezi z dopustovanjem v mobilnih hiškah (Šimuni). Zanima me,
- Kako ste bili zadovoljni tisti, ki ste to sezono obiskali ta kraj oz. tudi bivali v teh hiškah? Mi smo najeli Comfort hiško, tja pa gremo drug teden.
- Letos gremo prvič na dopust septembra, še nikoli nismo šli tako pozno. Morda boste vedeli kaj povedat tisti, ki ste že večkrat bili na dopustu v septembru. Zna bit hladno, kaj pa ponoči? (da vem vzet s sabo primerna oblačila)
- So v kampu komarji? (malo hecno vprašanje...:)
- Ali imajo te hiške tudi zmrzovalnik poleg hladilnika?
- Še kak nasvet glede na to, da gresta z nami tudi otroka (5 let, 8 mesecev)?

Hvala.




takotako -> RE: Mobilne hiške - Šimuni (1.9.2009 22:40:27)

Ful dober.
Mi sicer nismo bili v teh hiškah ampak hodimo že lep čas tja. Lansko leto smo šli septmebra. je pa čist odvisen od vremena. eno leto nas je zeblo čez dan tok da smo popokali, lasnko leto je blo pa kar toplo.  Pač treba je vzet kak res topel polover za vsak slučaj.
edino tam se voda hitro ohladi ker so tokovi. Sam če bo do druzga tedna toplo se nimaš kaj bat.

Moj stric je bil letos v hiški-ful zadovoljen.

Komarjev ni v celmu Šimoniju-ker vsako spomlad špricajo in jih res ni. Men je to najboljš, ker nimaš se nič bat tud če zvečer luftaš pri prižgani luči.

Za hladilnike ne vem.

Idealen kamp za  otroke. Plaža kamenčki- nikamor se nima odarit, zvečer mini disko pa polno stvari za otroke. Miren kamp. Pa tak čas še ni več kake pretirane guve tako da super..





svita -> RE: Mobilne hiške - Šimuni (3.9.2009 20:59:10)

SUPER,SUPER[sm=bravo.gif]
Mi smo bili letos v začetku julija in smo se imeli super, sigurno bo to naša destinacija še nekaj let.Mi smo sicer bili v večjih hiškah Dalmacija, ker smo 5 članska družina, a po mojem razen velikosti ni bistvene razlike. Mi smo noter imeli tri spalnice, wc,kopalnico,dnevni prostor in kuhinjo.Odzunaj teraso z nadstreškom,senčnikom mizo,šestimi stoli in dvema ležalnikoma. Aja noter pa je klima. Hišice so locirane v mirnejšem delu kampa, plaža je pa tudi lepa in primirna za otroke.
V naših hišicah je bil hladilnik z zmrzovalnikom in tudi mikrovalovna.
Zadosti je tudi animacije za otroke in odrasle. SKRATKA PRIPOROČAM




adeline -> RE: Mobilne hiške - Šimuni (4.9.2009 21:51:45)

Hvala!!! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]