Ikea - dostava (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ribica ** -> Ikea - dostava (6.9.2009 17:27:44)

A kdo ve, ce se velja, da ob narocilu preko spletne trgovine nad 1000€ brezplacno dostavijo pohistvo? Sem brala na spletni strani, pa mi ni cisto jasno tole v nemscini. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




urška -> RE: Ikea - dostava (6.9.2009 18:03:17)

kolikor jaz vem, ja. je bilo pa pred kratkim tukaj gor govora, da ni več tako. nisem pa preverjala. mogoče je najbolje da preveriš kar v njihovi pisarni na Šmartinski v LJ.




NevenkaP -> RE: Ikea - dostava (6.9.2009 18:18:15)

Meni ni nič jasno. Mi smo dvakrat naročali in nismo plačali nič, sodelavka je prejšnji teden dobila naročeno in so plačai za dostavo 100€[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Ribica ** -> RE: Ikea - dostava (6.9.2009 18:43:12)

Ja, na spletni strani so tudi neke cene omenjene. No, vsekakor moramo se vsaj enkrat it gor, pa nekaterih omar tudi ni mozno kupit prek neta. Bi bilo pa prirocno, ni kaj.




dory -> RE: Ikea - dostava (6.9.2009 19:07:13)

ja ko sva midve z laro naročale, je bil transport zastonj...pa še flexibilni so ful :)




veselka -> RE: Ikea - dostava (6.9.2009 19:47:00)

ko sm pred enim letom naročila za čez 1000 so ravno uvedli plačilo 50 in nekaj eur, kao neko plačilo ceste. pol sm klicala v Ikeo, kaj to pomeni, pa so mi razložili, da tega ne zaračunavajo oni, ampak prevoznik, ki pogodbeno za njih dostavlja v Slo, Ikea sama pa ob znesku nad 1000 ne zaračunava še tistih 100 eur (al koliko že), ki drugače jih. kako je pa letos, pa ne vem. naročeno je bilo iz Graza.




Jančika_ -> RE: Ikea - dostava (6.9.2009 20:52:36)

Menda gre po nekakšnih conah. Mi nismo spomladi plačali nič (okolica Celja); ena je pa tu gor napisala, da je ravno takrat plačala 50€ za dostavo v LJ.




tins -> RE: Ikea - dostava (6.9.2009 23:39:35)

Do Vrhnike meseca maja pri naročilu nad 1000 ojrov nismo plačali dostave oz.kilometrine...




urška -> RE: Ikea - dostava (7.9.2009 7:36:16)

sicer pa, ribica če si iz Lj naročiš iz celovca, to pa itak ne bi smelo bit tako daleč da bi ti zaračunali.




ALWAYS LARA -> RE: Ikea - dostava (7.9.2009 7:40:00)

pokličte v ikea slovenija - zastopništvo v ljubljani pa boste doble info iz prve roke.
od kar sem js naročala je že en cajt minilo..več kot eno leto in takrat je blo še zastonj za naročila večja od 1000€




Lunca1 -> RE: Ikea - dostava (7.9.2009 9:28:20)

Mi smo plačali okrog 50 EUR, menda zaradi tunelnine in vinjete.




pilihonder -> RE: Ikea - dostava (24.9.2009 15:05:11)

V Kombicentru - www.kombicenter.si - opravljamo tedensko dostavo in prevoze pohištva iz Ikea centra v Celovcu in Grazu. Vi preko spleta ali osebno izberete izdelek, naročite, mi vam poceni pripeljemo, po želji tudi zmontiramo.
  • Cena rednega prevoza iz Celovca, ki se opravlja v okviru rednih naročil, je pavšalni znesek 35 EUR, plus 10 procentov od vrednosti nakupa blaga. Maksimalni znesek, ki vam ga skupaj s pavšalom zaračunamo, je 80 EUR, pri tem pa vrednost nabavljenega blaga pri posameznem naročilu ne sme presegati 1100 EUR.
    Dodatno se zaračuna nabava in nakladanje blaga v Ikea centru (10 EUR/ura). V ceni prevoza je všteta pomoč pri razkladanju blaga pri dostavi v Sloveniji, nošenje blaga pri dostavi ni všteto v ceno.
    Prav tako prevoznik ni odgovoren v primeru, da naročenega blaga ni na zalogi v Ikea centru. Naročnik prevoza je dolžan sam preveriti, če je blago na zalogi. Prevoznikova cena prevoza blaga je enaka ceni polnega naročila. 
    Ti pogoji veljajo le ob zadostnem številu prijav. Na vašo željo vam pohištvo tudi sestavimo. Cena montaže je 15 EUR/ura za enega delavca in 24 EUR/ura za dva delavca. V ceno ni vštet DDV.
tel: 051 313 729, 059 112 484




TomTaylor -> RE: Ikea - dostava (24.9.2009 15:13:38)

pa kje jz živim?! Da ikea v Slovenijo dostavlja in da je možno preko neta naročat?...jao...jz pa že 3-4 mesece čakam, kdaj bom šla lahko v Ikeo (zdravstveni razlogi)...mater, pa vse bi lahko že imela doma....o bog jz sem en...butelj...


...več moram RR brat, da kaj izvem....




ninocka -> RE: Ikea - dostava (24.9.2009 20:40:02)

Jst sem pa zadnjic vidla v BTCju en kombi, z naso registracijo, pa je mel na tisti plahti gor napisan IKEA, neki prevozi in montaza njihovega pohistva pa telefonsko. Sam si je nisem zapomnila.




ZmajTolovaj -> RE: Ikea - dostava (24.9.2009 21:14:11)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pa kje jz živim?! Da ikea v Slovenijo dostavlja in da je možno preko neta naročat?...jao...jz pa že 3-4 mesece čakam, kdaj bom šla lahko v Ikeo (zdravstveni razlogi)...mater, pa vse bi lahko že imela doma....o bog jz sem en...butelj...


...več moram RR brat, da kaj izvem....


Ja, samo vsega se tudi ne da ... jaz pa ponavadi lih take drobnarije navaljam, ki se jih ne da online naročit. Drugače pa ja, omare pa to, valda.




Stran: [1]