otroški nevrolog (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


mala zirafa -> otroški nevrolog (10.9.2009 17:45:14)

Katerega otr. nevr. mi priporočate?Ali greš lahko brez napotnice?Zelo smo zaskrbljeni zaradi pogostih glavobolov oz.špikanj za par sekund na istem delu glave?Do napotnice ne prideš zelo hitro.Njen ped. gre po vrstnem redu.Je ne pošlje takoj k spec.Mi smo pa vseeno zelo neučakani in bi radi videli pri čem smo.




špelin@ -> RE: otroški nevrolog (10.9.2009 18:07:41)

Sicer (še) ne vem za nobenega konkretnega nevrologa, lahko pa povem svojo izkušnjo z napotnico. Naša pediatrinja je moji starejši hčeri zaradi glavobolov takoj dala napotnico za nevrologa. Le-to sem potem z opisom težav pretekli teden poslala na Pediatrično kliniko v LJ in ravno dobila domov datum, pregled ima čez 3 tedne.

Vso srečo in veliko zdravja!




mala zirafa -> RE: otroški nevrolog (10.9.2009 19:57:28)

Hvala,srečno tudi vam!




* Mateja * -> RE: otroški nevrolog (11.9.2009 20:56:33)

napotnico vam mora dati!!!!! Mi smo hodili na pediatrično, imena se ne spomnim. je bil pa ena šjora, ki je naredila malemu veliko preiskav in na srečo je bilo vse ok! Bili smo pa zaradi nedonošenosti. zahtevaj napotnico!!




mala zirafa -> RE: otroški nevrolog (13.9.2009 21:15:15)

Ja bomo  dali vse od sebe da jo dobimo.Saj lahko da ji ni nič, ampak vedno pomisliš na najhuje.




Anonimen -> RE: otroški nevrolog (15.9.2009 20:45:21)

Napotnico vam mora dati, če ne zamenjajte pediatra.
Mi imamo na pediatriji v LJ nevrologinjo:doc. dr. Zvonka Rener Primec, dr. med; krasna zdravnica, ki je naredila veliko preiskav in nam vse lepo (strokovno in laično) razložila.
Pri nas je bilo na srečo vse OK in smo s pregledi pri njej zaenkrat zaključili




Stran: [1]